ditke838

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrprobléma: -

RiRe Real Nature Mask Pack - Pearl

RiRe Real Nature Mask Pack - Pearl
2018. március 21.

Egy okés maszk, az összetevők egész szépek, relaxál, feltölt szépen. Mikor nagyon hideg van, vagy egy túlsminkelt buli után nagyon szépen helyre teszi a bőrt. Egy dolgot sajnálok, hogy nagyon erős az illata, szerintem túlparfümözött, ezért jön le csupán az az egy csillag.

Sulwhasoo Koncentrált Ginseng Arckrém

Sulwhasoo Koncentrált Ginseng Arckrém
2018. március 21.

Este szoktam használni, mivel elég tömör, tartalmas, kicsit nehéz krém. Mikor előbújik 1-2 pattanás, akkor viszont kerülöm, nincsenek jóban a krémmel. Ilyenkor meghagyom hétvégi kényeztetésnek, mikor már visszaállt a rend az arcomon vagy szemkörnyékre kenem, ez a terület nagyon hálás érte. Kis kiszerelésben szoktam rendelni online, így tizedennyibe kerül.

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2018. március 21.

Most használtam egy belőle egy üvegcsét, újravevős. Reggelente használom rétegzős rutinban, esszencia után. Szépen beszívódik, enyhe ragacsosság is hamar elmúlik. Estére kicsit tartalmasabb szérumot szoktam, de reggelre tökéletes. Könnyű, így lehet rá még krémezni, fényvédőzni, majd sminkelni. Szerintem nálam egy alap tutibefutó lesz, ha nincs kedvem kísérletezni. Azt sajnálom, hogy ezekből a pipettásakból nincs utántöltő, sajnálom kidobni az üvegcsét.