dnsmakeup

Regisztráció dátuma: 2015. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aura Precious Nude Eyeshadow Palette

Aura Precious Nude Eyeshadow Palette
2016. november 28.

A Sleek -től van már ilyesmi palettám, de natural festékből sosem elég ugyebár. Meg kíváncsi is voltam, hogy mit tud, mert a Sleek palettámat imádom. Igazából kb. hasonló. Talán a Sleek csomagolása kicsit jobban bejön nekem. Viszont ami sokkal-sokkal jobb az Aura palettájában az az ecset. Na az nagyon jó, mert végre használható igazi ecset és nem egy kétvégű használhatatlan szivacsos applikátor. Ez nagyon sokat nyomott a ponton. Egyébként tök jól pigmentált és szépek a színek. Abszolút meg vagyok elégedve vele.

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor
2016. november 28.

Páromtól kaptam egyszer ajándékba, de még évekkel ezelőtt. Már akkor sem tetszett és hiába próbálom megszeretni, nem megy. Aki szereti az édes vaníliás illatot, annak ez maga a kánaán. Egyébként rendkívül tartós! Igazából nincs vele semmi baj és nem is értem miért pontozom le, mert a pont az én ízlésemet tükrözi és nem a termék minőségét. Ezt kérlek vegyétek figyelembe. Viszont azzal nem értek egyet, hogy férfifogó parfüm lenne, mert az én fiú ismerősöm szinte egytől-egyig utálják az ilyen vaníliás illatot és menekülnek előle. Inkább ez az, ami miatt levontam.

Elmex Sensitive Plus Szájvíz

Elmex Sensitive Plus Szájvíz
2016. november 28.

Nekem kicsit erős (marós) az íze, ezért max. fél kupányit használok belőle, de nagyon jó a hatása. Ha este kiöblítem vele a szám, akkor még reggel is érzem a hatását, amit más öblögetővel ezidáig nem tapasztaltam. Nem fáj tőle a fogam, ami pozitív, ezért mindenképpen 5 csillag. Van, hogy picit fáj az ínyem és azt is elmulasztja.