dobiga

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2021. március 23.

Télen eléggé fakó szokott lenni a kreol bőröm, ezért szerettem volna a tavaszi időszakra egy kicsit élettel telibb bőrt varázsolni, kicsit barnább lenni. Szoláriumba nem szerettem volna menni ezért drogériákba kezdtem el önbarnító krémeket keresni. Szuper termék. Amellett, hogy a testápoló hidratálta a bőrömet, még szépen "le is barnultam". Esténként használtam, de 3 nap használat után elkezdett narancssárga lenni a lábam. Ezután csak minden második nap használtam, és nagyon szép napbarnított lett a bőröm tőle :) Tetszik az illata, édeskés, de nem émelyítően. Szépen el lehet oszlatni, gyorsan beszívódik és nekem nem lett foltos a testem.

Dermaflora 0% Kézkrém Aloe Vera

Dermaflora 0% Kézkrém Aloe Vera
2021. március 23.

Télen napi több alkalommal szoktam kézkrémet használni. Eléggé ki szokott száradni a kezem, ezért muszáj kézkrémekhez nyúlnom. Ezzel a krémmel nagyon elégedett vagyok, mert amellett, hogy nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nincs utána az a kellemetlen zsíros hatás, még órákkal később is, néhány kézmosás után is érzem a hidratáló hatását. A boltban leginkább a letisztult stílusra figyeltem fel és mivel imádom az aloe vera illatát, így kipróbáltam. Azóta már az egyik barátnőmnek is vásároltam belőle a születésnapjára és neki is nagyon tetszett.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2021. március 22.

Karácsonyra kaptuk anyukámmal az éjszakai hidratálóval együtt. Nagyon finom illata van mind a kettőnek, gyorsan beszívódik az arcbőrbe és nem hagy zsíros érzetet maga után. Szuper könnyű az állaga is. Viszont én jobban szeretem a nappali hidratáló krémet.