doktoranna

Regisztráció dátuma: 2020. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Clinique Aromatics In White

Clinique Aromatics In White
2021. április 6.

Ahogy látom nagyon megosztó illat, amit meg is értek. Én már több üveggel elhasználtam ebből a parfümből, valahogy rajtam nem annyira tolakodó, mint ahogy többen írták előttem. Néhány perccel felfújás után egy kellemes púderes illattá érik a bőrömön, ami nagyon kellemes és valahogy "tiszta". Mindig olyankor hordom amikor nagyon letisztult, egyszerű szett van rajtam, valahogy akkor érzem a legjobban hozzám illőnek. Határozottan tartós parfüm, napközben többször megcsap ez a kellemes púderes illat.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2021. április 6.

Kicsit megsajnáltam a parfümöt, amikor láttam, hogy az összesített értékelése 3 csillag. Egyetértek azzal, aki azt mondja, hogy túlárazott illat, tényleg nem ér annyit, amennyibe kerül, hiszen egy nagyon egyszerű virágillatról van szó, nincs benne túl sok egyediség. Ennek ellenére mégis 5 csillagra értékelem. Én nagyon jó áron jutottam hozzá, és szívesen hordom ezt a parfümöt. Rajtam egy kellemes szamóca illat jelenik meg (pedig nincs benne), és rendkívül tartós, néhány óra múlva is kellemes illat leng körül. A barátom is nagyon szereti rajtam.

Clinique Cheek Pop Pirosító

Clinique Cheek Pop Pirosító
2021. április 6.

Én kezdetben picit túlzónak éreztem a hype-ot a termék körül, de aztán végre megértettem... A Douglas-ben kaptam egy ilyen pirosítót a vásárlásom mellé Pink Pop árnyalatban és tényleg borzalmasan egyszerű vele dolgozni és nagyon szép, természetes a végeredmény. Megérdemli az 5 csillagot.