doraalfoldy

Regisztráció dátuma: 2020. április 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. szeptember 9.

First of all, hogyha tehetném 10 csillagot adnék a terméknek annyira szeretem. Alapvetően száraz bőrű vagyok, de néha kijönnek ilyen "hegy" nagyságú csúnya gyulladt pattanások, amiket 1.5-2 hét alatt se tűntetek el + fáj stb.. mondanom sem kell. Ezt a szérumot augusztus eleje óta használom és azóta csak 1-2 picike kb láthatatlan pattanásom volt csak. (lekopogom) A calm down hámlasztójukkal párba használom. Egyszerűen imádom ezt a kombót, de utóbbiból lehet beruházom az egyel erősebb verzióra. A másik nagy pozitívum nekem még az áruk!!! Mindennel együtt kb 9000 fizettem úgy, hogy még 1 dolgot vettem anyumnak is. Brutál. imááááádáááás:))

Kiehl's Vital Skin Strengthening Super Serum

Kiehl's Vital Skin Strengthening Super Serum
2020. július 8.

Én is mintát kaptam az üzletben. Nekem igazából bevált, de nem csoda szer. Pár napja úgy keltem ki reggel az ágyból mint a mosott sz*r két pici cseppet felkentem az arcomra és valósággal kisimult az arcom. Nagyon sok terméktől kipattogok, ő tőle nem így nekem ez is pozitív. 5*-ot nem adnék, de szívesen ajánlom!

Hayejin Tápláló Szérum

Hayejin Tápláló Szérum
2020. április 26.

Nem éreztem semmi "extrát" tőle. Gyorsan beszívódott ez tény, nem volt zsíros hatás utána. Anyukám is használja viszont neki csúnya piros foltokat idézett elő az arcán így őt leállítottam róla.