dorab

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2017. július 5.

Kedvenc púderem. Én úgy szoktam sminktermékeket venni hogy ahogy valami elfogy, mindig más fajtát veszek, vagy más márkát, mert tesztelgetem őket. De ez a púder már kb. harmadik alkalommal kerül újravásárlásra. Nagyon szép tartós, mekiben dolgozok grillek mellett és minimálisan fénylek műszak végén is. Az alapozót nagyon szépen megfogja, nem hagyja elmászkálni. Természetes hatása van.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. július 5.

Őszintén, nem vagyok vele teljesen elégedett. Az én arcomon matt lesz a finishe, de néha olyan csúnya marad száradás után. Nem is tudom elmagyarázni ezt a jelenséget, egyszerűen száraz hatása lesz néhol az arcomnak. A fedése nulla, a minimális pattanás hegeket sem tudja eltűntetni, ha valami bőrhibám van, mindig korrektorral kell rásegítenem. Blenderrel szépen el lehet dolgozni, de a szilikon szivaccsal nem.
Csak a hype nagy körülötte. Ha már Fit Me, vegyétek meg a Jászai Rossmanban az üveges kiszerelést.

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2017. július 5.

Már 1-2 hónapja használom, igaz nem minden nap, de kétnaponta minimum. Drasztikus változást nem vettem észre a karikáimon, én a sötét foltok orvoslására szántam legfőképp. Azért szeretem mert könnyen beszívódik, nem hagy réteget. Smink alá nekem furcsa volt, ahogy felkentem a szememre és rádolgoztam blenderrel az alapozót (Fit Me), egy kis barna foltot hagyott néha.
Igazából szeretem, de azért kap csak négyet mert a karikáimmal még nem sikerült megkűzdenie látványosan:)