dorakiss

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Perfect Touch Alapozó

Yves Saint Laurent Perfect Touch Alapozó
2015. április 22.

Annyira szeretem, hogy azt el nem tudom mondani!
Maximálisan megérte az árát mert természetes, könnyű eldolgozni, praktikus, ráadásul sokáig tart!
Kinyomok belőle egy kisebb mennyiséget, és az alapozó ecsetemmel dolgozom el, kizárólag azért, mert nehézkes a saját ecsete tisztítása.
Túlzottan nem fed, viszont ragyogó, természetes, egészséges bőrt eredményez.
IMÁDOM!

Alverde Duo Szemhéjpúder

Alverde Duo Szemhéjpúder
2015. április 22.

34 Mauve Harmony árnyalatot vettem, tökéletesen illik a világos bőrömhöz, szőke hajamhoz. Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, nagyon jó a termék.
Könnyű vele dolgozni, nem porzik, a színek természetesek. Ami fontos számomra, hogy tartós! Egyetlen egyszer szoktam nap közben igazítani, de már annyira megbízom benne, hogy nem is ellenőrzöm. Poénból vettem meg (tetszett a színe és az ára) nem gondoltam volna, hogy napi szinten fogom használni.

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs
2015. április 22.

4000vmennyiért vettem a Doutzen's Nude árnyalatot, ami egy világos pink szín (szőke vagyok, elvileg illene hozzám). Soha nem próbálok ki rúzst (csak a kezemen) a DM-ben nagyon tetszett, de természetes fényben nekem túl sok. A Nude-hoz sok köze nincs, szerintem természetellenes színe van.
Kb 15 éve éreztem ezt a fura ízt rúzson (akkor vettem meg az első L'oreal rúzsom), talán a szép csomagolás csábított most újra el.
Krémes az állaga, egyáltalán nem szárít, elég tartós. A nem túl szép árnyalat miatt vagyok picit szomorú.