doraorsolya

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask
2021. február 8.

Fényes és puha lesz tőle a barnára festett hajam. Elég korán kezdtem el melíroztatni a hajam, most végre találtam egy hajpakolást, amitől úgy érzem, elég jól gondját viselem neki. Az illata isteni, olyan mintha fodrásztól érzenék az illatát és a hajam állagát tekintve.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2021. február 8.

Ez egy csodaszer, szerintem minden izzadós tinilánynak szólni kéne, hogy ezzel minden gondjuk meg tud szűnni. Mai napig használom, most a munkahelyi/egyetemi környezetben, és azt kell mondanom, hogy kezdeti használat bármennyire lankad, az ember nem izzad annyira sose mint ez előtt a krém előtt. Időnként elgondolkodom, hogy mi lehet vajon benne, amitől ilyen hatást lehet vele elérni. Nagyon jók vele a tapasztalataim, azt tudom viszont ajánlani, hogy ritkítani kell a használatát, én az intenzívebb használatoknál mindig érzem a hónaljam csípését, ami nem a legkellemesebb. Összességében csillagos ötös.

Neutrogena Visibly Clear Oil Balancing Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Oil Balancing Bőrradír
2021. február 8.

Már a második tubust használom, mert zsíros bőrre nagyon jónak tartom. Leszedi a micellás víz által nem leszedett sminkmaradványt, és tisztítja a bőrt. Sok hasonló termék van a drogériában, de nekem ez vált be a leginkább.