drbrk

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2021. október 26.

Nagyon szeretem az illatát, talán nekem a légére verzió jobban bejön az olyan krémesebb, lágyabb illat, míg ez az illat olyan ami ha sokat használ belőle az ember, megelőzi az utcán az illata, simán túl lehet tolni. De érdekes módon mégis ezt vettem meg. A tartóssága kifogástalan, legalábbis rajtam. Ár érték arányban szerintem teljesen rendben van.

Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP

Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP
2021. október 26.

Úgy szeretném szeretni őt, vagyis az illat maga nagyon jó, de ahhoz képest hogy mennyire nem olcsó, a tartóssága elég elenyésző sajnos. A fújás után már 3-4 órával nem lehet érezni magamon. Az illattal nincs gond, mert egy tök jó mindennapokban viselhető illat, de a tartóssága pocsék.
Nekem nem igazán hasonlít az anyaillathoz, ebben leginkább a sárkánygyümölcs érződik rajtam. Emiatt inkább egy friss, gyümölcsös illat.
Ha magát az illatot nézem, az 5 csillag, ha a tartósságát az 1, ennek az átlaga 3 csillag jó indulattal.

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2021. szeptember 26.

huuuh, azta mindenit....soha nem mondtam még ilyet illatra de ez nagyon nem, persze olyan illat ami borzasztóan tartós, ami egy felől jó, másfelől, mivel nekem nem jött be ez az illat annyira nem örültem, mert sehogy nem tudtam leszedni magamról.
látatlanban csak az illatjegyekre alapozva pedig tökéletesen kellene hogy tetszen, de nagyon nem.
Persze annak aki szereti tök jó, mert egy tartós illatot találtak