dszil

Regisztráció dátuma: 2017. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kérastase Resistance Sérum Therapiste

Kérastase Resistance Sérum Therapiste
2018. március 21.

Nem mondom, hogy a legjobb szérum, amit valaha használtam, de nem is rossz. Pozitívum, hogy olaj és tej kombinációja, így legalább használat után könnyű lemosni a kezemről, nem úgy mint más olajoknál (pl. L'oreal Mythic oil). Az ára nagyon magas, ennyit szerintem nem ér meg. Azt vettem észre, hogy az amúgy is szanaszét szőkített végű (balayage) hajam szárítás után kicsit kemény lesz tőle, ez mondjuk fura....., de én a hozzá való tápláló samponnal és a maszkkal együtt használom....na mondjuk együtt használva borzasztó lesz a hajam! Fura, de olyan érzés, mintha vastagabbak lennének tőle a hajszálaim.....Hajmosás után, szárításnál már zsíros az egész hajam és másnapra összeáll egy kemény, zsíros tövű, de száraz végű szalmakazallá a fejemen.
Kipróbáltam csak a szérumot sima samponnal (pl. Tony&Guym vagy Aussie) és úgy működik, szép a hajam.....bár egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez a szérumnak köszönhető. Ezt már elhasználom, de nem hiszem, hogy még egyszer kiadok érte ennyi pénzt, főleg a samponért és a maszkért biztosan nem.

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál
2017. október 27.

Az elődjét már próbáltam, vagy 10 évvel ezelőtt a favorit szempillaspirálom volt. Több mint 4 éve műszempillám volt és amikor leszedettem, kellett szereznem egy jó kis dúsító, hosszabbító szempillaspirált. Nagyon megörültem, amikor megláttam a DM-ben, 3500 Ft-ra volt leárazva, megvettem, mert gondoltam ha az elődje szuper volt, ez is az lesz. Tényleg szépen dúsít és hosszabbít is, csak van egy hatalmas probléma vele: borzasztóan maszatol, és mivel elég hosszú a szempillám, egész nap tiszta fekete a szemem alatt és felett is a bőröm, mindenhol, ahol csak a szempillám a bőrömhöz ér, emiatt pedig szinte használhatatlan sajnos. :( Ha nem maszatolna, 5 csillagot adnék.

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó
2017. október 27.

Nagyon szuper kis gép!...bár nekem nem pont ez van, Rowenta brush active nano smart-ot vettem. Ahhoz képest, hogy ez a mini/kompakt verziója ennek a meleg levegős hajformázó családnak, meglepően hatalmas egy szerkezet, de szerencsére nem túl nehéz, megoldható vele a hajszárítás. Majdnem olyan lesz tőle a hajam, mint mikor a fodrásztól lépek ki. :) Vékony szálú, tövénél könnyen zsírosodó, a végein pedig szalmaszáraz erősen hullámos hajam van. Ha ezzel szárítom be a hajamat, 1-2 nap után is selymes és fényes a hajam, és nem szalmakazal formára hullámosodik, hanem szépen kunkorodik, nem áll össze-vissza...a tövénél is szépen megemeli a hajat.
Negatívum: A hajam fura módon a tövénél nedves marad és a forgás elindító gombot állandóan nyomkodni nekem kicsit kényelmetlen.