duleszq

Regisztráció dátuma: 2014. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dabur Herbal Fogkrém Neem

Dabur Herbal Fogkrém Neem
2018. július 23.

Szinte nincs fogkrém amit jobban szeretnék ennél. Egy barátnőmnél találkoztam vele először és bele is szerettem! Kicsit szappanos az ize, de én nagyon-nagyon szeretem! Elképesztően sokáig megmarad az ize, amit nagyon szeretek. Van, hogy fogmosés után iszom (még egy) kávét és még utána is érzem, de nem kellemetlenül! Nagyon jól tisztit! Nekem sok gond van sajnos a bölcsesség fogaimmal, lb 10 éve dolgoznak azon,hogy felszinre jöjjenek, ezért sokszor sebes vagy kissé gyulladt az inyem körülöttük, ami sokszor fájdalmas is sajnos, de ez a fogkrém ezt is helyrehozza! Iszonyatosan szeretem és nem valószinű hogy valaha is megválnék tőle. Egy másik, természetes úton fehéritő fogkrémmel felváltva használom, csodaszépek igy a fogaim. :)

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej

Botrány!!!
Alapvetően sem használok ilyen jellegű termékeket, amik nem 'tiszták', ez egy csomag részeként hozzám került, gondoltam egy esélyt adok neki, hát már bánom! Persze nagy teragédia nem történt, egyszerűen annyi,h kb hallottam a bőrömet elkezdeni sikoltozni,h azonnal szedjem le ezt a sz@rt a fejemről :P Aki ilyen termékeket piacra dob, azt egész nap ebben pácolnám. Nem akarok drámázni, de tényleg olyan volt,mintha egy nejlon zacskót húztam volna a fejemre. Blöah. Ha nem muszáj, ne vegyetek ilyet. Ha lehetne - 5 csillagot adnék.

Quiz Organic Moroccan Argan Oil Lip Care

Quiz Organic Moroccan Argan Oil Lip Care
2018. július 23.

Fillérekért vettem valami boltban, ahova beszaladtam, és miylen jól tettem! Nagyon-nagyon szeretem! Alapvetően nagyon hajlamos kiszáradni a szám, de ez szépen ápolja és egyáltalán nem száritja. Ha létezne olyan ajakápoló, aminek nincs ez a nyamvadt füllesztő érzete, annak nagyon tudnék örülni, de eddig ilyen ajakápolóban nem nayon találkoztam vele. Ez sem túl sok, engem sajnos mégis zavar, de azért megy az 5 csillag,mert ez csak az én kis hisztim :) Jah és hatalmas plusz, hogy ilyen szép összetevői vannak!