dustyrose

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2019. december 10.

Nem szokott velem ilyen történni, de ettől brutális módon fáj a fejem minden alkalommal amikor tesztelni próbálom, pedig szeretem az édes és erős illatokat és elég magas az ingerküszöböm parfüm intenzitás terén. Attól tartok hogy elég sok szintetikus összetevő lehet benne,azoktól szoktam nagyon nagyon ritkán rosszul lenni. Egyébként tényleg olyan mint ha a Black Opium-ot összeöntötték volna az eredeti The One-al, és alapvetően az illattal nincs semmi gond de nem kicsit furcsa hogy egy ilyen neves márka ennyire konkrétan másol le egy ennyire közismert parfümöt.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2019. október 12.

Én sajnos nagyot csalódtam ebben. Bár kombinált bőröm van és nincs szükségem szuper testes krémekre, de ez annyira könnyű hogy semmilyen hatását nem érzékelem,és a bőrképem semmivel sem lett szebb mióta használom. Egy pozitívuma hogy valóban rögtön beszívódik ,így könnyű sminkelni rá, de számomra nem túl szép az összhatás mivel a bőröm alig tűnik vele hidratáltnak. Szerintem ilyen minimális hatásért kicsit magas az ára, ennyit egy jóval olcsóbb saját márkás drogériás termék is simán teljesít. Elhasználgatom más krémekkel együtt, de elég nagy pénzkidobásnak érzem.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. október 12.

Én nagyon megszerettem - kifejezetten kellemes és megnyugtató illata van (inkább shea vajos mint szantálfás) és az én bőrömet nagyon jól hidratálja is. Szerintem egy ilyen terméknél nem meglepő ha nem habzik olyan intenzíven - az olajas,kifejezetten bőrtápláló hatásúnak szánt tusfüdrők ritkán csinálnak óriási habot, nem is arra vannak kitalálva. Az ára valóban kicsit magas ( mondjuk én a müllerben kb. 1000 forintért vettem egy pumpa nélkülit) de érezhetően minőségi termék, és a nagy kiszerelésnek köszönhetően nem kell olyan gyakran újra venni.