dzsungelszem

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó
2019. május 4.

Tegnap kaptam meg a rendelést, már alig vártam, hogy kipróbáljam. Szerencsére sikerült eltalálnom a színt, de tényleg csalókák az oldalon lévő árnyalatok... Na de a lényeg! Életem alapozója! Tökéletes, természet végeredmény, baromi sokáig tartott az arcomon, alig kopott valamit nap végére. Imádom! Remélem sokáig elég lesz a 10g-os adag, mert akkor nagyon megéri! A korrektor is fantasztikus! Pattanásos arcomból kb. porcelán baba bőrt csinált! És külön örülök az összetevők miatt, elsősorban ezért is rendeltem meg, hogy hátha jót tesz a bőrömnek. Biztos, hogy újra veszem!

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. május 4.

Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg, pedig nem volt rá szükségem. Akciósan kb. 1000 ft-ba került, így nem nagy veszteség ha netán kaki a termék. Nem vártam tőle sokat, meg amúgy is ez egy bb krém, ha valakinek kell a magas fedés akkor úgyis alapozót vesz.. Naaa de ez nagyon király bakker! Korábban az olajmentes verziót vettem párszor,mert erről mindig lebeszéltek a barátnőim.. legközelebb hallgatok a megérzéseimre! Faszán lefedi a pirosas pattanáshelyeket, kellemes érzés, természetes, olyan mintha nem lenne semmi az arcomon. Hétköznapokra tökéletes, semmivel sem rosszabb mint az 5000 ft-os társai! Kíváncsi vagyok hosszabb távon mit nyújt, de eddig megvagyok vele elégedve!

Update: Hosszabb távon használva azért kiütköznek a hátrányai... pl.: csak pár óráig tartós, hamar átfénylik és kb mindent befog amihez hozzáér. A színe sajnos nekem is sötét, pedig én nem tartozom a legvilágosabb színűek közé, de ez inkább medium, mint light... Ahogy fentebb is írtam, ez egy bb krém, nem alapozó, árban is elég baráti, úgyhogy nem érzem magam becsapva. Hétköznapokra, városba szaladgálásra elhasználom, de nem hiszem, hogy újra venném.

Helan Tonka & Pepe Rosa EDP

Helan Tonka & Pepe Rosa EDP
2019. április 25.

Ez az az illat amiben egésznap fürödni akarok, és magamon érezni minden percben. Kicsit túlcsordulok a parfümök imádatában, de ez az illat az ami totál elveszi az eszem. Örök szerelem!