dzsungelszem

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mexx Pure Woman

Mexx Pure Woman
2020. július 1.

Az egyetlen parfüm amit újra vettem, annyira bejön ez az illat! Nem tolakodó, diszkrét illat, mégis ha valaki a közelemben van egyből megdicser hogy de fincsi illatom van! Hétköznapokra a legjobb! Én használom télen nyáron!

Schüssler Natúr BB Krém

Schüssler Natúr BB Krém
2020. április 4.

Update: Azóta is használgatom, lassan fogy. Ha nincs rossz passzban a bőröm akkor egész szép egészséges bőrképet kapok a használatával. Újra viszont továbbra sem venném, mert ebben az árkategóriában van jobb.

Izgatottan vártam hogy kipróbálhassam, de nekem csalódás volt. Talán a színezett hidratáló kevésbé félrevezető, még ha nem is vár az ember lánya akkora fedést. Elhasználom de újra nem veszem. A többi termékükkel meg vagyok elégedve!

Biocom Gummy Hair Vitamin

Biocom Gummy Hair Vitamin
2020. március 7.

Update: Végig szedtem a 3 hónapos kúrát, és a véleményem változatlan! Dúsabb, hosszabb lett a hajam, ezerszer jobb az összes eddig próbált hajvitaminnál! Nem értem miért nincs nagyobb híre ennek a vitaminnak?!

Még csak az első doboz felénél járok, de már most látható a hatása! A hajam végre elkezdett nőni és dúsabb is ha beletúrok! Nekem a gumicukor kiszerelés nem a kedvencem, nem vagyon nagyon édesszájú, de ez nem számottevő a hatása mellett. Nagyon kívácsi vagyok milyen lesz a 3. hónap végére! Eddig szerelem!