edibo

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító
2019. november 8.

Az illata nekem elsőre soknak tűnt, ahogy a fedőt levéve nagy lendülettel beleszippantottam a dobozba, azonban arcmosás közben egy finom, kalsszikusan szappanos illata van, amit még jó ideig finoman érzek az arcomon. :) Én a Youtube.ról művelődök, azaz ott néztem a Lush csatornán erről videót. Semmi extra, pici massza a tenyérbe, másik kéz vizes ujjával krémesre oldjuk, majd mehet az arcra, ahonnan langyos vízzel lemossuk. Nem marad semmi a bőrön, mint páran írták...
Az arcom egész nap friss érzetű tőle. A bőröm normál, de télen száraz inkább, mindezek mellé érzékeny. Ez az arcmosó nem irrtálja, puha, szép tapintása van tőle. Nekem nagyon tetszik.

Bourjois AirMAT Alapozó

Bourjois AirMAT Alapozó
2018. december 5.

Elképesztő akcióban vettem, kiárusítás van egy drogáriában, minden Bourjois termék most 1€. Persze picit bevásároltam... ;) Pl. ezt a mattító alapozót. A bőröm érzékeny, így télen elég száraz, de ennek ellenére T vonalban az alapozók elkezdenek fényleni rajtam. Ez viszont teljesen szép marad egész nap, ráadásul finoman, diszkréten, de mindent fed. Azaz vékony, semmi vakolat hatás, mégis elfedi a kisebb bőrhibákat.

Bourjois Volume 1 Seconde Vízálló Szempillaspirál

Bourjois Volume 1 Seconde Vízálló Szempillaspirál
2018. december 5.

Állítólag a cég cseréli a csomagolást, így egy itteni drogériában (Szlovénia) minden Bourjois termék most 1€ (bizony, 1, azaz egy euro). Szépen be is vásároltam néhány dolgot, pl. ezt a vízálló szempillaspirált. Hát... Mit mondjak? Bombabiztosan vízálló, életem legpocsékabb napján a félórás, végigbőgött hazautat úgy kibírta, hogy abszolút a helyén maradt a festék. Legközelebb inkább úszni mennék vele mondjuk, hátha a vizet is olyan jól bírja, mint a könnyeket. :)