egetoerika

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rdel Young Metallips

Rdel Young Metallips
2019. május 15.

Tegnap a Rossmannban megláttam, le volt akciózva 499 forintra. Gondoltam, egy próbát megér.
Megvettem az 1 és a 2 árnyalatot.
Ma visszamentem a többiért...
Ugyanis szuper!
Rúzsként önmagában nekem sok, eléggé szárítja az ajkaimat, de egy hidratáló rúzs fölött tökéletes.
Ma reggel a szemhéjamra kentem.
Csodálatosan mutat, meg sem moccan!
A kézfejemen teszteltem a színeket reggel fél 9 körül. Most negyed 2 van, és meg sem kopott.

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse
2017. szeptember 4.

A tegnapi hűvös időben este magamra fújtam. Gondoltam, jól fog esni a sok friss illat után. Úgy is lett. Kifújás után sokáig a mandula, a keserű mandula illatát éreztem. Kifejezetten finom, édesen körbeölelve. Tetszik, de még nem tudom, hogy hosszabb távon mennyire fog szeretni. Különleges, és számomra hordható, méghozzá emelt fővel. Ja! És semmi főtt krumplihéj!😀

Christian Lacroix Bazar

Christian Lacroix Bazar
2017. augusztus 1.

Most értem haza egy 30 ml-es darabbal, amit kerek 1090 forintért vettem meg. Bár tesztet nem volt, gondoltam majd lesz valami. Ennyi pénzért?! Még nem tudom hogy kivételes vétel volt e, vagy jól mellé fogtam. Első illatolásra nem bántam meg. Most még várom a kiteljesedését, de eddig ez nekem hűvösebb időben tűnik megfelelőnek. Egyelőre ennyit kap, mert nem számítottam első benyomásként ennyire jóra...

Tévedtem (nem először 😀) ez teljesen hordható nyáron is! A kezdeti erősen friss citrusosság bár csendesedik, de végig ott marad. A legvégén egy mélyebb, melegebb alapot leng körül a frissesség. Finom! Szívesen elhasználom, de annyira nem különleges, annyira nem egyedi, hogy megvesszek érte.