egyszeruteremtes

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. december 12.

Ez előtt az Origi gyógynövényes samponszappanját használtam, ami egy igazi csoda volt. Viszont mivel gyorsan fogyott, és a használat vége felé darabokra tört, gondoltam, kipróbálok egy nagyüzemi samponszappant, hátha jobban teljesít. Az illata kellemes, de egyáltalán nem érezni. (Ezt azért annyira nem is bánom, mert a tömény vanília kissé émelyítő tud lenni, pláne ha más illatokkal is keveredik.) Nagyon jól habzik, ennek ellenére gyakorlatilag nem fogy -- ezek kifejezetten pozitív dolgok. Sajnos azonban már a legelső használat után rettentő módon szárította a hajamat, a hullámos tincsek helyett száraz lobonc lett a fejemen. A második alkalom után már kimosást nem igénylő hajpakolást használtam, így elviselhetőbb lett a végeredmény. Két negatívum maradt még: a fejbőröm láthatóan korpás lett tőle, a homlokomon a hajam tövében jobb és bal oldalon is gyulladt pattanások jelentek meg. (Ez utóbbira sajnos semmilyen más potenciális magyarázattal nem tudok szolgálni.)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. december 12.

Nekem csak a Carmex vált be. Évek óta használom, adott esetben egy éjszaka alatt rendbe teszi az ajkaimat. (Lefekvés előtt bekenem, másnap pedig voilá!) Néha eljátszadozom a gondolattal, milyen jó lenne valami színes-szagos ajakápolót kipróbálni, de végül mindig győznek az észérvek, és nem váltok.

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre
2017. május 23.

Gond nélkül lejött az arcomról, valóban le tudtam húzni -- ami egy lehúzható maszknál általánosságban egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint amilyennek tűnik. Közvetlenül a használat után érezhetően puhább a bőröm. Viszont szörnyen intenzív alkoholos illata (legyünk őszinték: bűze) van a krémnek, ami felvitelkor még a szememet is csíptem. Úgyhogy köszönöm szépen, de soha többé nem fogunk találkozni.