egyszeruteremtes

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre
2017. május 23.

Gond nélkül lejött az arcomról, valóban le tudtam húzni -- ami egy lehúzható maszknál általánosságban egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint amilyennek tűnik. Közvetlenül a használat után érezhetően puhább a bőröm. Viszont szörnyen intenzív alkoholos illata (legyünk őszinték: bűze) van a krémnek, ami felvitelkor még a szememet is csíptem. Úgyhogy köszönöm szépen, de soha többé nem fogunk találkozni.

Clearskin Immediate Response Blemish Cleanser

Clearskin Immediate Response Blemish Cleanser
2016. május 31.

Nagyon ritkán szoktam kidobni bármit is, amiért pénzt adtam, de ez a termék a szemetesben landolt. A használat közbeni-utáni frissítő érzés valóban remek, viszont emellett iszonyatosan szárította a normál bőrömet, a pattanásokkal és mitesszerekkel pedig az égvilágon semmit sem csinált.

Alterra Anti-Age Arcmaszk

Alterra Anti-Age Arcmaszk
2016. április 16.

A leírásban ez áll: "kellemes virágos illata kényezteti érzékeit." De nem, nem kényezteti. Erős (alkoholos?) bűz csapott ki a kis tasakból;annak ellenére mondom, hogy egyáltalán nem tartom magamat kényesnek. Szörnyű. Mostanság annyi mindent kenegettem az arcomra, hogy nem tudom megállapítani, ez segített-e rajta még pluszban. Kap három csillagot, a következő bűzös csomag után pedig visszatérek.