elynor91

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2021. január 19.

Megdöbbenve olvasom ezt a sok negatív véleményt, nálam 100 csillag, az egész családban, kisbabától a felnőttig ez az egyetlen krém, ami olyan gyorsan és gyönyörűen helyrehozta az ekcémás bőrünket, hogy csak pihe-puhaság maradt utána, szóval mi imádjuk❤️

Burberry Weekend For Women

Burberry Weekend For Women
2021. január 2.

Egyik legkedvesebb parfümöm, mint úgy általában a Burberryk. Nekem pontosan azt jelenti, ami a neve: egy késő tavaszi, kora nyári hétvégét, amikor kertipartin grillezünk vkinél, késő délután van, a nap még süt, de már lemenőben, beszélgetünk és nevetünk, minden olyan idilli és tökéletes. Alapvetően nem szeretem az ennyire virágos parfümöket, de ebben van vmi, amitől vagány lesz az illat, viszont ha szexi akarok lenni, nem ezt választom, ez egészen más érzést kelt bennem, egy gondtalan, boldog állapotot, amikor csak úgy élvezi az életet az ember🙂 Ja és nekem csakis tavaszi/nyári illat.

Burberry London

Burberry London
2020. szeptember 23.

Gyűjteményem egyik "mindig kell hogy legyen itthon" tagja. Bár nem tipikus nyári illat, de nekem egy csodálatos montenegrói nyaraláshoz köthető, ott ismertem meg és viseltem végig, szerelem volt első szaglásra, szóval nekem nem London, hanem Budva gyönyörű óvárosa és a szikrázó tenger jut róla eszembe, pedig az illatjegyei egyáltalán nem "tengerpartiasak" :) Nagyon különleges, semmihez nem hasonlítható illata van, nekem legalábbis nincs semmi hasonlóm, valószínűleg a lonc a felelős azért a gyönyörű virágos kezdésért, ami megkülönbözteti minden mástól, amit eddig szimatoltam, egyik parfümömben sincs meg ez az illatjegy. Nálam a jázmin alap, kb minden kedvencemben megtalálható, itt mégis inkább a lonc az, amiért imádom. Nálam négy évszakos, az emlékek miatt nyáron is simán hordom, de az illatjegyei inkább hűvösek, ezért tavasszal és ősszel is nagyon finom, talán télre egy picit kevés, ott inkább a My Burberry Blackre szavazok. Tartóssága és hatósugara rajtam - mint minden Burberry parfümnek - kiválló.