emma69

Regisztráció dátuma: 2014. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2014. december 13.

Nagyon szeretem, ezt is :) az ajakápolóm nagy tesója :D az illata isteni, a bőröm puha lesz tőle, egyedül az bánt hogy elég drága és ahoz képest elég kevés.Tudom nem kell egy kilót használni belőle, de én így is csak különlegesebb alkalmakra használom :) ha szeretnék puha és jó illatú lenni

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2014. december 13.

Én egyszerűen imádom :) nagyon-nagyon jó. Éjszakára szoktam bekenni a szám vele, de akkor sem kell sok, mert akkor nem szívja be, egy picit kenek az ajkaimra és reggelre sima, puha, finom :D

Bioderma Sébium Mat

Bioderma Sébium Mat
2014. december 13.

Egy ideje megvan már, de csak mostanra jöttem rá hogyan használható a számomra. Először csak éjszakára használtam, akkor is csak borsónyi mennyiséget az egész arcomra. Van egy teafaolajos keverékem,amit éjszakár használok, és néha azzal keverve teszem az arcomra. Reggelre mindig pihe-puha. Nappalra akkor használható ha csak ezt teszem az arcomra. Szóval a legfontosabb az hogy keveset kell használni és ha lehet éjszakára, vagy most nagyon jó hacsak ezzel hidratáljátok nappalra az arcotok. Nem csodaszer, de én egész jó hasznát veszem mostanában.