emmike

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene Pro-V Volumen Pur Hajbalzsam-Hab

Pantene Pro-V Volumen Pur Hajbalzsam-Hab
2018. március 10.

Én szeretem, a mosás közben gubancos hajamra szoktam felvenni, de a tövére nem mert kicsit zsírosít. Gyorsan és könnyen eloszlatható, és már lemosás közben érzem hogy puha és táplalt a hajam, na és persze az az illat...imádom :) Mosás után könnyen kifésülhető, talán egy kicsit dúsbb is a hajam. Eléggé vadászni kell a polcokon, de nekem megéri :)

Pantene Pro-V Volumen Pur 2in1 Sampon és Balzsam

Pantene Pro-V Volumen Pur 2in1 Sampon és Balzsam
2018. március 10.

Még egy sampontól sem volt ennyire fényes és puha a hajam, mint ettől. Nagyon szerettem, mert jól dúsított is, nálam ekkora teltséget csak a lila Syoss tudott varázsolni. A zsírodáson nem segített, viszont sajnos hosszútávon abba kellett hagynom a használatát mert hála neki visszatértek a régi ellenségeim, a korpák. Igaz ugyan, hogy nem olyan vészesen mint anno, de hát van. Sajnálom, mert tényleg egészséges volt a hajam tőle, nagyon akartam szeretni. Így viszont nem veszem újra.

Balea Deo Spray Himbeere & Rhabarber

Balea Deo Spray Himbeere & Rhabarber
2018. március 10.

Bevallom, az illata miatt vettem meg, és mert olcsó volt. De ez egy kellemes csalódás. Nekem jól védett a szagok ellen, bár hozzáteszem, hogy hideg időben használtam és persze az izzadást sem gátolja 100%-ig, persze ezt nem vártam el. Volt már, hogy jobban teljesített mint egy alus deó, meglepődtem. Borotválkozás után semmiképp nem ajánlom, rettentően tud csípni. Ár-érték arányban szerintem szuper, még biztosan visszatérek hozzá.