enci89

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Burberry The Beat EDP

Burberry The Beat EDP
2020. július 15.

Nagyon szeretem. Púderes, lágy, puha illat. Visszafogott, kedves és szelíd. Nem édes, nem szúrós nem férfias. Igaz, hogy nagyon komfortillat, de ez nem feltétlenül jelent rosszat, ettől nem lesz unalmas. Én már meguntam a nehéz, túl karakteres illatokat, nem szeretnék már a végzet asszonya illatfelhőbe burkolózni. A tartóssága sajnos lehetne jobb, rajtam olyan 10/6.

Un Jardin En Mediterranee EDT

Un Jardin En Mediterranee EDT
2020. július 15.

Nem egy tipikus kis citrusos, könnyen felejthető illat. Kifújáskor egy kicsit ugyan nekem tömény, de nagyon hamar letisztul. Szeretem, mert nem édes, nem fáj tőle a fejem, különleges és nagyon egyedi. Rajtam nem férfias, nem szúrós. A tartósságát tekintve én közepesnek mondanám.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. április 17.

Biztos tudjátok, hogy van az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Na ez az a termék, amire ez egyáltalán NEM igaz. Hiperérzékeny, mindenre allergiás, száraz bőröm van, és IMÁDOM. Uriage Xémose-t használtam, és őszintén mondom nektek, hogy ez annál sokkal-sokkal jobb. Nagyon gyorsan beszívódik,fantasztikusan hidratál és nem viszket a bőröm. Ja, és az ára is abszolút baráti. Nekem csillagos ötös.