enci89

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. április 17.

Biztos tudjátok, hogy van az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Na ez az a termék, amire ez egyáltalán NEM igaz. Hiperérzékeny, mindenre allergiás, száraz bőröm van, és IMÁDOM. Uriage Xémose-t használtam, és őszintén mondom nektek, hogy ez annál sokkal-sokkal jobb. Nagyon gyorsan beszívódik,fantasztikusan hidratál és nem viszket a bőröm. Ja, és az ára is abszolút baráti. Nekem csillagos ötös.

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2019. november 20.

Elkövettem azt a hibát, hogy egyetlen tesztelés után megvettem.
Amikor teszteltem, leginkább egy puha, krémes, púderes illatnak éreztem.
Amikor megvettem, és otthon nagy lelkesen magamra fújtam, meglepett, hogy mennyire tömény és édes. Annyit viszont megjegyeznék az édességhez, hogy nem egy tipikus "vattacukorfelhős", rózsaszín cukormáz, attól azért fényévekkel jobb.
A tartóssága fantasztikus, ennyire tartós parfümöm a Coco Mademoiselle óta nem volt. A reggeli 2 fújást még estefele is tökéletesen lehet érezni.
Sajnos nem tudtam megszeretni, nekem túlságosan meleg és édes az illata. Próbáltam magamat hozzászoktatni, mert nagyon szerettem volna szeretni, de nem ment. Régen migrénes fejfájós voltam, és ez kiváltotta, mind a négyszer amikor próbálkoztam vele.
Aki édes, extra tartós parfümöt keres, annak csak ajánlani tudom.
Aki viszont migrénes fejfájós, vagy hajlamos rá, az nagy ívben kerülje el, én mondom nektek, ez egy trigger a migrénre.
Viszont csillagot nem tudok levonni, mert az üvege csodaszép és igényes, a tartóssága kifogástalan, az illata meg hát szubjektív ugyan, de amit ígér azt teljesíti.

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia

Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia
2019. május 16.

Nagyon kellemes, lágy, puha illat. Tavaszra és nyárra tökéletes... lenne, ha tovább tartana mint fél óra. Nagyon sajnálom, mert az illata tényleg isteni, de a tartóssága miatt sose venném újra.