eni25

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj
2021. március 18.

Kombinált bőrre használom és teljesen jól tisztítja. Érdekes, hogy a márkának ezt a termékét is száraz bőrre ajánlják, viszont arra biztosan nem használnám. Így is picit húzódik a bőröm tőle. Fontos utána a hidratálás. Az illata szerintem nem jó, picit zavaró. Engem a mohára emlékeztet. Az állaga is tetszik. Ami nem, az az, hogy ha a szembe kerül, egy picit csípi..

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam
2021. március 18.

Kombinált a bőröm de bevált az esti hidratálására. Viszont száraz testrészekre hiába kenem fel,nem olyan hatékony. :) Az illata nekem tetszik, mert semleges, tehát szinte nincs is, az állaga is teljesen jó, könnyen beszívódik. A kombinált bőrömön nem hagy zsíros réteget.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

*****Update 2 év után*****
Tökéletes még mindig. 2 év alatt összesen 1 mini kiszerelést, 1,5 nagyot használtam el. Semmi szag, pedig közel 15 évig kerestem megfelelő natúr dezodort. Nagyon hálás vagyok érte. ^_^

EGYSZÓVAL : TÖKÉLETES, eddig még.!
Kicsit több mint 2 hete használom!
Félve írom le ezt a mondatot, mert 8 éve keresem a megfelelő natúr deót és úgy érzem megtaláltam. Az alsó kategóriától kezdve a nagyon jó közép kategóriáig (5000 ft-ig ) minden féle natúr deót megvettem már és ez az egy ami eddig bevált. Nagyon izzadok, főleg stresszre és hidegben és hihetetlen, hogy levendulaillatú a bőröm még egy rohangálós nap után is. Izzadok de tényleg nem vagyok nagyon büdi, pedig aztán tudnék mit mesélni. (10 éves korom óta használok dezodort..muszájból..)
Én borsónyi mennyiséget használok este és reggel is...
Nagyon remélem,hogy nem tapasztalom azt amit lentebb írtak...de ha mégis, akkor aktualizálom az értékelést.