epipremnum

Regisztráció dátuma: 2019. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Intenzív Hajápoló Tej

Isana Intenzív Hajápoló Tej
2019. december 14.

A csomagolása miatt tetszett meg, gyorsan elolvastam az összetevőit és meg is vettem, bár semmi szükségem sem volt rá. Otthon száraz hajra felvittem és kiderült, hogy az illata botrány. Szóval állt pár hétig, aztán elfogyott a balzsamom ezért hajmosás után törölközőszáraz hajra ezt tettem. Középhosszú hajra 1 pumpálásnyit. Hajszárítás után nagyon puha lett a hajam, hajvasalás után meglepően fényes és sima ami tart is a következő hajmosásig.
1 csillag mínusz jár az illat miatt, illetve a hővédő hatása sem túl jó szerintem mert hajvasalás után a hajamnak "hajvasaló szaga" van. (loreal stylista sleek és syoss keratin heat után nincsen).

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél
2019. december 14.

Ez az első ilyen jellegű termékem, szóval nincs összehasonlítási alapom. A hidegbarna szín tökéletes, nagyon örültem neki. A fej nagyon sok anyagot vesz fel de könnyen le lehet húzni a tégely szélén. Ha már látszólag semmi termék nincs a spirálon akkor kezdem el felvinni. Így pont annyi kerül fel ami enyhén sötétíti az alapból túl világos szemöldököm és szépen fixál de nem látni, hogy bármi lenne rajta. Hamar megszárad és én nem veszem észre hogy leperegne pedig mostanában jól el szoktam ázni. Az ára is tökéletes és szerintem előbb fog lejárni a szavatossága mint, hogy elhasználnám, pedig heti 5x használom.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2019. november 16.

Arcomat kicsit csípi és szerintem komedogén is.Testre viszont tökéletes.