epresfagyi

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift
2016. október 4.

Nagyon szerettem ezt a stiftet és a kék párját is... Egy ideje viszont inkább más után nyúlok a polcon, mert ugyanúgy foltot hagy a ruhán mint azok, amiken nincs hangsúlyozva, hogy invisible.. Ettől még a Nivea stiftje is jobb számomra, pedig az is kevés csillagot kapott

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2015. augusztus 8.

Már használom egy ideje, jó sokáig elég, finom illata van, jól habzik... Viszont: a téli időszakban nagyon szárítja a bőröm, sőt, irritálja is! Kidobni nem szeretném, mert eddig meg voltam vele elégedve, félreteszem....

update: Még az ősszel vettem belőle egy flakonnal, mert megtetszett az illata (és a színe :) ). Még mindig van belőle... de csak azért, mert félretettem. Sajnos az én bőröm is szárítja, és erre csak idővel jöttem rá, amikor is zuhanyozás után égett és viszketett a nyakam... Már az illatát sem érzem kellemesnek, inkább amolyan "idős nénik által használt olcsó parfümillat". Nem tudom mit fogok kezdeni vele, ecsetmosásra használgatom, de így sem fogy :D
Egyébkén a többi Baba tusfürdővel elégedett vagyok, ár-érték arányban verhetetlen.

RdeL Young Perfect Matt Make-Up

RdeL Young Perfect Matt Make-Up
2015. április 22.

Az igazat megvallva, nagyon meglepődtem ezen az alapozón... nekem bevált! Ma vásároltam újra. A zsíros bőröm jól viseli, a fedése is megfelelő, ecsettel eldolgozva elfedi a bőrhibáimat. A Rimmel Stay Matte Liquid Mousse-hoz tudnám hasonlítani. Olyan alapozót még sajnos nem találtam, ami több órás viselése után nem fénylene a bőröm, de ennyi pénzért nyugodtan próbáljátok ki! 799,- ft a Rossmanban.

Ami viszont zavar, hogy az összetevők nincsenek rajta feltüntetve... viszont úgy vettem észre, hogy plusz mitesszert, pattanást nem okozott, nem irritálja a bőröm.