era0101

Regisztráció dátuma: 2015. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Finish

Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Finish
2020. január 22.

Már régóta szerepelt a kívánságlistámon, és decemberben egy Sephorában nézelődve hirtelen eldöntöttem, most végre megveszem. Kb.1 hónapja használom, és nagyon elégedett vagyok. A hasonló árkategóriás púderekkel összehasonlítva is kiemelkedően terljesít. Fixál, nekem kellően mattít, de nincs maszkhatás, nem ül bele a pórusokba és a hajszálvékony ráncokba sem. Nagyon megszerettem, véleményem szerint megérdemli az 5 csillagot.

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2020. január 22.

Hatalmas elvárásaim voltak, amikor úgy döntöttem, hogy egy külföldi utam során beszerzem. Természetesen sokat nyomott a latban az is, hogy a külföldi és hazai beautyguruk nagyrésze szuperlatívuszokban fogalmaz róla már évek óta. Vanilla árnyalatban használom, és sajnos számomra csak egy közepesen teljesítő korrektor, amit el fogok használni, de semmiképp nem veszem újra. Amiért számomra nem vált be: állaga nekem túl sűrű, nincs szükségem erős fedésre a szemkörnyéken. Bőrápolás terén a megelőzésben hiszek, így mindig nagy gondot fordítottam a szemkörnyék megfelelő ápolására. Mély ráncaim nincsennek (még:)), viszont hajszálvékony ráncaim vannak, amiket ez a korrektor sajnos már-már zavaróan ki is hangsúlyoz:((, teljesen mindegy, hogy aláhidratálok vagy sem, fixálom púderrel vagy sem, ecsettel vagy szivaccsal dolgozom el. Hasonló árkategóriában az UD Naked korrektornak a nyomába sem ér.

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2019. augusztus 31.

Ez volt az első By Terry termék, amit kipróbáltam. Külföldi parfümériában vásároltam meg az Apricot Glow árnyalatot tavaly nyáron. Mivel szerencsére nincs szükségem erős fedésű alapozóra, általában az egységesítő, egészséges ragyogást ígérő termékeket keresem, ami egy pici korrektorral nekem bőségesen elegendő. Ezért is szerettem volna kipróbálni. Az előttem szóló véleményeket csak megerősíthetem: pici csillámok vannak benne, ami a bőrön egyáltalán nem zavaró, inkább csak pici fényt ad. Tavaly egész nyáron csak önmagában használtam illetve bronzosító púderrel (Bare Minerals). Tökéletesen elégedett voltam a végeredménnyel. Télen is működött, de ritkábban használtam. Nemrég fogyott el,sajnos. Most egy másik terméket használok, de csillagászati ára ellenére lehet, hogy újraveszem:) Az egyedüli, ami nem tetszett benne eleinte, azaz illata. Ezért 1 csillagot levonok.