erasm98

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2022. június 28.

Hiszek a tudományban, de ez semmit nem csinált a hajammal. Az eddigi legnagyobb csalódás számomra kozmetikumok terén. Picit szálkás, töredezett a hajam a sok szárítástól, de nem festem vagy ilyesmi, nem vészes a dolog. Viszont semmivel nem lett szebb/jobb a hajam állapota, pedig vártam türelmesen. Nem akarom lehúzni, mert tényleg lehet, hogy egy súlyosan sérült hajon sokat segít, de egy átlag töredezettségű hajon, aki ápolja rendesen és nem strapálja nagyon, annak nem hiszem, hogy tud sokat nyújtani. Ezért 3*. Cultról rendeltem 2 kis kiszerelést (amikor volt OSZ-es kupon, akkor csak kis skiszerelés volt már raktáron -én hülye meg kettőt is rendeltem-). Szóval van gy bontatlan csomagom, nemsokára felteszem itt, ha esetleg érdekelne valakit;)

UI.: Vaaaagy ez is olyan, mint az olaplex.. valakinek rémálom, valakinek megváltás^^. Lehet van ennek valami biológiája, amiről még nem tudunk

Revox Just Glycolic Acid 20%

Revox Just Glycolic Acid 20%
2022. június 28.

Szerintem nagyon jo termek, pont. Pedig nagyon csalodott voltam, hogy csak ezt tudtam beszerezni, eredetileg masik termeket akartam. Ez az elso GA-om, szval meg fogom meg nezni, hogy milyen a TO-s, illetve az isntree (? Nem enlekszem pontosan a nevere, vlmi ilyesmi), de meg az is lehet, hogy ha hosszutavon is bevalik, akkor nem kiserletezek tovabb. Es hogy miert jo ez a hamlaszto:
-20%-os, de annyira SEM csip mint a TO gyengebbik lactic acidja, wow... ettol fuggetlenul jo lenne tudni a ph erteket a hamlasztonak, de errol nem talalok infot a neten
-Pont kijott egy nagy fajdalmas pattanasom es igy hamlasztottam tegnap este es ugyan meg most is megvan a patti, de mar nem az a fajdalmas gob van ott, hanem latszik, hogy kezd visszahuzodni
-Jo allaga van, jellys, hasonlo a g&g termekekhez, nekem annyira nem is ragad, de egyebkent is lemosom 15 perc varakozas utan
-babapopsi borrel keltem
-olcso

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2022. május 17.

Elvileg ez valami hiper-szuer fényvédő, ezért nagyon akartam szeretni. Viszont ragad mocskosul, ezt ilyen melegben arcon nagyon nehéz elviselni, és attól tartok, hogy ki fogja ütni az arcbőröm, de amúgy egy próbát megér szerintem mindenkinek.