erasm98

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Vanília Éjszaka Tusfürdő Olaj

Yves Rocher Vanília Éjszaka Tusfürdő Olaj
2019. október 30.

Ajándékba kaptam, imádom használni, csoáds illata van, annyira, h nem bírtam ki, megnyaltam a kezem (don't judge me). -És amúgy annyira nem is parfümizű-
Viszont nem a legtartósabb az illata, és az ára sem tetszik, én biztos nem adnék ki ennyit érte, szóval emiatt 4*

UI.: mondjuk azt még hozzátenném, hogy olyan karácsonyi hangulat fogott el miközben használtam és olyan jókedvem lett tőle, hogy megfontolandó, hogy újravevős lesz-e (Nem baj, míg kiürül az üveg, addig reptetem az érveket ellene és mellette:)) )

Yves Rocher Lipidpótló Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Yves Rocher Lipidpótló Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
2019. október 22.

Nagyon tetszik, ahhoz kepest hogy milyen hamar beszivodik, nagyon jol hidratal. Altalaban csak furdesig/kezmosasig szokott puha lenni a borom, miutan "lejon" a krem, megint szaraz lesz a borom. Ezzel viszont csak reggel bekenem a kezem es napkozben is nyugodtan moshatok kezet, nem lesz erdes napkozben sem.

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2019. október 22.

A lakk minosegileg jobb, sokkal konnyebb vele dolgozni, mint más drogériás koromlakkokkal, amiket eddig probaltam. Egy reteg boven eleg volt, nagyon szepen fed es szep szine van. De azt is elvarnam ennyi penzert, hogy nem pattogzik le 12 ora utan a kormom kozeperol.