erasm98

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Disciple Balancing Mist

Disciple Balancing Mist
2021. május 5.

Nagyon szeretem, attól függetlenül, hogy semmi extra változást nem vettem észre. Már egy jó ideje küzdök pajzsmirigy és hormonális problémákkal, szóval engem is ez a leírás fogott meg, szerettem volna kipróbálni. Nos, azt em tudom, hogy csinál-e bármi hasznosat (őszintén nem gondolom, hogy vlmiből pár fújás, bőrön keresztül bármi drasztikus hatást elérne, de ki tudja.. ártani biztos nem árt) (mondjuk ennek ellenére megvettem, és legközelebb is meg fogom venni:D). Szval tényleg imádom fújkálni, emiatt gyorsan is fogy.

NIOD Survival 0

NIOD Survival 0
2021. április 27.

Reggeli antioxidáns bombát kerestem, vlmi 'olcsóbb' alternatívát a PC szérumra, mert azt már tényleg pénztárcagyilkos lenne minden nap használni. Nos a színével nincs problémám, nem vettem észre, hogy bármi színt adott volna az arcomhoz, viszont a szaga nagyon hasonlít a lidl deluxe márkás pesztóhoz (amit majdnem mindne nap eszek)szval elég bizarr az arcomra kenni :D Kicsit tanácstalan vagyok, hogy nappalra még keressek c vitamin szérumot emellé vagy adjam fel és próbáljak ki teljesen mást. Nehéz megítélni, mert ettől olyan nagy változást szerintem felesleges várni, inkább hosszútávon fizetődik ki (legalábbis remélem).

NIOD Hydration Vaccine

NIOD Hydration Vaccine
2021. április 16.

Még csak egyszer próbáltam ki (ma reggel) de wow.. seperc alatt beszívott mindent a bőröm, miután feltettem ezt is, pedig rétegeztem előtte dolgokat. Egész nap olyan puha volt a bőröm, hogy nem győztem fogdosni :D
Ígéretesnek tűnik ez alapján:)