erasm98

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2020. június 25.

ápr.23.Nem nagy a szerelem, de igazából rosszat sem tudok mondani róla. Puha a bőröm tőle, nagyon jó tapintása van, de a hidratálásban nem vagyok meggyőzve mégsem. Felkenéskor ad egy kis csillogást a bőrömnek, de rövid idő alatt eltűnik és az én bőröm nagyon hamar beszívja. Egyrészt fura, mert ahogy látom többeket zsírosít, lepereg stb., de nekem tényleg néhány óra alatt olyan, mintha semmi nem is lenne az arcomon, pedig elvileg ez egy fizikai fényvédő... Karantén idejére most ez így teljesen jó lesz, szerintem alákenek majd egy kis zsírosabb hidratálót előtte. Igazából 3-4 között értékelném, megnézem, hogy hosszú távon hogyan hidratál, mit csinál a bőrömmel, és ha romlik a véleményem, akkor itt tali

06.25. nincs szívem lepontozni, de nekem nem ez A krém. Imádom az állagát, hogy olyan, mintha semmit nem viselnék, csak egy kis minimális csillogást ad, de védelemnek nekem már nem elég így június végén. Reméltem, hogy a hidratálást és a fényvédelmet is letudhatom egy krémmel, de sajnos nem jött be. Hónapokig használtam a weleda skin foodját, ami aztán elkezdett sok lenni, úgyhogy leálltam vele, és úgy jött ez a PC krém. Tegnap este megint elővettem a skin foodot, és úgy itta be ma reggelre a bőröm, mint annak a a rendje.
Szóval hidratálás, fényvédelem közepes, de nagyon szép bőrképet ad és öröm viselni, olyan jó a textúrájam. Marad ezért a 4*:)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. június 6.

Április vége óta használom, kb. heti egyszer, és én amúgy szeretem, mert semmiféle irritációt nem okozott eddig (szemkörnyékre is kenem), a felkenés utáni reggelre mindig határozottan feszesebb lesz a bőröm, mint máskor. Viszont kb. 1-2 nap után "vissza is áll" és megjelennek újra a kisebb redők. De igazából ráncoktól még nem nagyon szenvedek, megelőzésnek használom. Ennek fényében én azt tudom mondani, hogy erre nagyon jó, illetve nagyon lassan fogy, szóval még árban is megéri:)
G&g b-bombbal használtam az elején, merthogy ezt ajánlották a skinsmartosok a youtube csatornájukon, ha esetleg tartunk az irritációtól, de mostmár kenem önmagában is, csak arra figyelek, hogy fényvédő mindenképpen legyen rajtam másnap.

Kerastase Densifique Bain Sampon

Kerastase Densifique Bain Sampon
2020. március 19.

Tyűű 3 hete használom, és ez az eddigi legjobb sampon, amit valaha használtam (és a legdrágább is), de biztos, hogy újraveszem. A hajsuruseg, hajhullas problema nekem megszunt, miota bosegesen taplalkozom es vitamint is szedek, szóval azt nem tudom, hogy nekem mennyire segit ebben amugy.
Viszont! Mióta ezt használom nem zsirosodik annyira a hajam, jobb lesz a tartasa is, es ez nem csak a szaradas utani 1 oraig van igy. Korpam is jelentosen visszahuzodott azota es az illata is nagyon kellemes, de nem tul eros. Nrm azt mondom, hogy csodaszer, de az hogy 3-4 napig minden szegyenkezes nelkul kimehetek az utcara, es nem kell kulonbozo copfokkal trükköznöm es lepleznem bizonyos hibakat, ez feler azert egy kisebb csodaval nekem. Fizeteskor meg majd letakarom a szemem ^^