erci1328

Regisztráció dátuma: 2020. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

1 ELADÓ KRÉM

Bourjois Rouge Velvet Ink Folyékony Rúzs

Bourjois Rouge Velvet Ink Folyékony Rúzs
2024. január 24.

nekem a 13-as van meg, a beige seller. a színét imádom, de összességében csak ezt hoznám fel jónak. Az applikátora sem a legmegfelelőbb kialakítású, de ami a legnagyobb baj, az az, hogy ennyi pénzért egy falat kajába beleharapás vagy egy pohár víz ivása után kenhetem fel újra, mert annyira kopik.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2024. január 24.

életem első rúzsa, amit megvettem, és örömmel használom is. drogériás szinten szerintem nagyon ott van, kellemes az állaga, könnyű felvinni, és nagyon tartós! bőven megkajálok benne kétszer is úgy, hogy nem kell újrakenni, és inni is nyugodtan iszom benne.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, és meggyőzött arról, hogy igenis a jövőben ha kell, kifizetek /számomra/ sok pénzt egy tusfürdőre, ha ilyen jótékonyan hat a bőrömre. Rettenet száraz volt a bőröm mindig is, ha nem testápolózom egy napig, már akkor le tudnám vakarni az egészet. Na, ez a tusi elmulasztotta ezt az érzést teljesen, ráadásul ha még utána testápolózom is, az egy bomba biztos kombinációt jelent. Egy másik nagyon jó tapasztalatom az, hogy borotválkozás után az ”eperkés” lábamat percek alatt visszavarázsolja szép állapotába, szóval összességében le vagyok nyűgözve.