erika88

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk
2016. október 10.

Nekem egy nagyon sötét szín van meg, 3 rétegben kellett felvinnem a tökéletes fedéshez, de még így is extra gyorsan megszáradt, nagyon elégedett vagyok vele.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2016. október 10.

Tényleg nagyon tartós, a nap végén is szinte tökéletes állapotban marad az ajkakon. Két negatívuma, hogy ragad, számomra egy idő után kellemetlen a viselése, és hogy zsírosabb ételek evése után (ma vesztemre csirkepaprikást rendeltem) nagyon vállalhatatlan, belülről kifelé, darabokban kopik. Bár a tartósságot ebben az esetben szerintem még egy Dior rúzstól is hiába várnánk. Azért furcsa volt, hogy az utolsó falat lenyelése után rohantam a mosdóba és ebéd közben is mantráznom kellett, hogy ne nézzétek a számat, ne nézzétek a számat...:) Tanultam belőle, máskor ebédhez leszedem-valahogy, mert nagyon ragaszkodik.

De ár-érték és tartósság szempontjából valóban szuper.

Bourjois Rouge Edition 12 Hours Rúzs

Bourjois Rouge Edition 12 Hours Rúzs
2016. szeptember 16.

Nekem valahogy nem vált be, túlzottan krémes számomra. A Maybelline Color Sensational rúzsai is krémesebb állagúak, de azzal sikerül szép eredményt elérnem, vele nem. Bár ha tettem rá egy kis púdert, úgy egészen rendben volt.
Igazából semmi szükségem nem is volt rá, csak mikor megláttam, hogy ez jár az újsághoz, nem bírtam kirobbantani a gondolatot a fejemből, hogy ez nekem KELL. Igaz, hogy kb. a 30. rúzsom, de kell. :)
Kedves Laracroft/Lányok, megválnék az Elle-hez csomagolt 10-es árnyalatú rúzsomtól, akit érdekel, 500 Ft-ért odaadom, egyszer próbáltam.