erzsoka83

Regisztráció dátuma: 2012. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk
2016. június 17.

Hat lanyok,ennyire gyonyoru szineket meg soha nem lattam,nagyon kulonlegesek,en az itt olvasott velemenyek alapjan rendeltem meg a pearl es a rose quartz arnyalatokat.Csodalatos mindket szin,csillog villog a kormeimen,Tartossagat meg nem tudom,egy napja van fent.Kovetkezo kiszemeltem a Ruby arnyalat,csillagos otos.
Update -harom nap utan megkopott a kormok vege,nem csodalkozom es nem pontozom le,rengeteg hazimunka,mosogatas utan,szerintem termeszetes.Marad az 5 csillag,es kovetkezo katalogusbol az uj aldozat a Ruby
Update-Nos ma megjott a Ruby,hat a szine az gyonyoru ,az az igazi piros,viszont....finomabb feluletu,nincs benne annyi csillam,sot mondhatni azt,hogy nincs is,es igy sokkal de sokkal fenytelenebb,nem csillog villog ugy mint a masik ket testvere,Nem vonok le pontot,de amennyire gyonyoru piros es ha jobban csillogna,akkor ez volna a kedvencem.

Avon Senses Heaven Harmony Krémtusfürdő

Avon Senses Heaven Harmony Krémtusfürdő
2016. június 14.

Nagyon finom illatu,jo kremes kis tusfurdo,szamomra nagyon hasonlo a Percive parfum illatahoz,sot en majdnem azonos illatnakerzem,es nagyon szeretem,Jelenleg is ezt hasznalom,es ujraveszem

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Sampon

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Sampon
2016. június 14.

Eloszor is ugy kezdem ,hogy jaj jaj Istenkem,mennyire rossz ez a sampon,soha eletembe nem nyultam igy melle semmivel mint ezzel a samponnal.
Nagy remenyeket vartam tole,zsirosodasra hajlamos,vekonyszalu hajam van,es ugy gondoltam hogy na ez igen,ez az ami kell.Hajmosas utan is ugy erzed,hogy zsiros,mocskos a hajad,,es hat nem csak erzed,valoban az is,,Nekem nem szarad meg a hajam,most nyari idoszakba,egyszeruen,olyan mint ha olajjal leontottem volna.,kb az este 10 kor mostam meg,es hajnalba meg jo jo nedves,volt,most pedig ravan tapadva a fejemre.Utalom,es en nem ajanlom senkinek,bar kitudja....van akainek nagyon bevallik?!!