esszter01

Regisztráció dátuma: 2019. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. április 7.

UP: most, április elején járok az üvegcse végén, és január közepén vettem az első adagot. Imádom, nagyon jó a szörnyen száraz bőrömre. Nedves bőrre viszem fel, utána rétegzem a többi lépését a rutinomnak, de ha kihagyok egy-két napot, elkezd hámlani a bőröm... Reggel-este használom, és nagyon sokáig kitart ígyis, pedig nem sajnálom az arcomról. Annyira újravevős, hogy már 2 hete itt ül a polcomon, és alig várom, hogy kinyithassam ezt a második adagot. :)

január 18.: Rájöttem, hogy exxxtra száraz a zsírosnak hitt bőröm... még a hidratáló lemosó után is húzódik, ezért vettem meg ezt a szert. Eddig kétszer használtam, engem szépen feltöltött, de a hosszú távú hatásairól majd később írok.
update: Két hete használom, és nagyon szeretem! Kétféleképpen szoktam felvinni: nedves arcra egy kb. fél pipettányit (néha egészet) felkenek, vagy belekeverem a hidratálómba - így az igazi nekem, úgy érzem! Nagyon-nagyon puhává teszi az arcom, annyira "TÉNYLEG HIDRATÁL" hatása van, hogy legszívesebben meginnám, hogy mindenütt hathasson... Mindenképp újra fogom venni.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. január 18.

Azért vettem meg, mert nagyon fakó, száraz, sárgás-papírszerű az alapból rózsaszínes fehér arcbőrőm - úgy vettem észre, a folyamatos stressz az oka ennek... Sok pattanás is kijön az államon rendszeresen, szinte napi 1-2 új, amik csúnyán, piros foltokat maguk után hagyva gyógyulnak. Ma kezdem használni, kíváncsi leszek a hatásra. Majd update-elek pár hét elteltével.

update: két hete használom, és kezdi látványosan javítani a bőröm állapotát! Az államon, a szám két oldalán és alatt "göröngyös", durva volt a bőrfelszín, ez mérséklődött, pedig ebben a két hétben csak hialuronsavazok és apad-ot használok (vagyis sem bha, sem aha nem okozta a javulást, bár a tisztítómban vannak ezek, viszont azokat már majd' egy éve használom).
Sajnos a stressz teljesen szétbarmolja az arcom, de még így is mérföldekkel szebb a bőröm :)

Revox Just Squalane Nourishing Oil Tápláló Olaj

Revox Just Squalane Nourishing Oil Tápláló Olaj
2021. január 10.

Eleinte "rosszul" használtam, mert tisztitás és szérumok után kentem fel, majd erre raktam a hidratálót. Nekem így nem vált be, majd végül megcseréltem a sorrendet, és a szérumok utáni hidratálóra tettem tényleg pár, 1-2-3 cseppet, ahogy sikerült, és így szuper! Nagyon-nagyon puhává teszi a bőrömet, nem zsírosít, hanem tényleg puhít. Nappalra is simán felkenem reggel a hidratálóra, nem lesz tőle fényes a fejem még órákkal később sem. Ez egy tuti recept, ha így használja bárki, szerintem megédesíti kicsit a napjait :)