esszter01

Regisztráció dátuma: 2019. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lattafa Fakhar Femme EDP

Lattafa Fakhar Femme EDP
2022. november 1.

Elképesztő. Tényleg. A lehető legkellemesebben virágos-fűszeres illat, tökéletesen adja vissza az általam igen nagyra tartott és szeretett, ám nem megfizethető L'Interdit illatát. Csodálatosan kiegyensúlyozott, nem karcos, nem "kínos" illat, nekem nagyon-nagyon elnyerte a tetszésem és elismerésem, biztosan nem ez lesz az utolsó Lattafa parfümöm.

update, egy hétnyi használat után: Rájöttem, hogy ezt a parfüm sokkal jobban teszik nekem, mint a L'Interdit. Az nekem ez után eléggé töményes lépesmézes, fojtogató, kicsit olyan, mintha egy baklavába szagolnék 😅 Ebben pedig megcsap valamiféle könnyű, poros orbit gyerekrágó illat, tudjátok, az a "porcukros" illat, ami az ezüstpapírba csomagolt laprágó kinyitáskor üti meg az ember orrát.
Ez az, ami nagyon tetszik ebben a Lattafában.

Zara Fields At Nightfall EDP

Zara Fields At Nightfall EDP
2022. október 24.

Imádom ezt az illatot, legszívesebben megfürdenék benne. Eddig csak a pici, 30 ml-es verziót tudtam megvenni, de azt is a sokadik Zarában. El fogok menni a douglasba megillatolni a This is her!-t, és ha az is ekkora szerelem, mint ez, egy évig fogok rá gyűjteni, mert ez az illat számomra csodálatos és imádnivaló és ennivaló, a barátomat sem tudom levakarni magamról, ha ez van rajtam 😅

Zara Cherry Smoothie EDP

Zara Cherry Smoothie EDP
2022. október 24.

Nekem valamiért a melegebb időben, de most a hűvösben is vörösre marja a bőrömet ez a parfüm. Az egyetlen oka, amiért ennek ellenére, az érzékeny bőrt elkerülve használtam, az az volt, hogy a barátomnak nagyon tetszett 😅 Nekem egyébként nagyon meggyes, nem annyira cseresznyés, ezáltal jellegtelen - ha alatta sokkal erősebben bomlana ki idővel egy fűszeres-vaníliás egzotikusabb és sötétebb vonal, akkor ínycsiklandónak mondanám és minden nap használnám, de így csak egy meggyes ivóleves lötyinek érzem, aminek rólam 2-3 óra alatt teljes mértékben elillan az illata.