Best of Beauty 2019

estokani

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. május 14.

A bőrömre fújva először olyan volt, mintha reggeli készülődés közben nagyanyám meg nagyapám egyszerre fújná be magát. Jó "öreges" nagyon pasi és nagyon női illattal én meg középen kapkodom a fejem mert nem tudom eldönteni melyik illatát érezzem.
Hú! Érdekes érzés volt. Kicsit szúrt, kicsit émelyített, de mindenképp ismeretlen és különleges volt! Megjegyzi az ember az tuti.
Az első sokkhatás negyed óra múlva kicsit szelidült. De akkor is olyan volt, mint egy pajkos kisgyerek, aki mindig játszana és valami rosszaságon, kalandon töri a fejét. - Nem nyugodott, állandóan változott és kerülgetett. Folyamatosan ébren tartott és figyelmet követelt magának azzal, hogy más és más arcát mutatta nekem. Estére elmélyült kettőnk kapcsolata és akkor jött a Férfi és legalább 3x elmondta, milyen finom illatod van. Egyetlen másodpercre mintha Chanel Coco Mademoiselle is felütötte volna a fejét. De szerencsére nem gondolta komolyan - biztos tudta, hogy lefejeztem volna!
Még kétszer kipróbáltam mielőtt megrendeltem a legnagyobb kiszterelést.

Én már többször írtam, hogy nem vagyok alkalmas egy signature illatra, de azt hiszem őt az idők végezetéig fújkálnám magamra. Nagyot alkottak a Chloé-nál. Legalábbis akkorát, hogy végre nekem is tetszik egy illatuk!
Annyira örülök, mikor rossz véleményeket olvasok róla! Így nem lesz tucat illat :) bár jelen esetben az sem zavarna. Csak lecsípne egy parányit a különlegességéből.

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT
2019. február 27.

A Nílussal kezdtem,abba eléggé belehabarodtam, de ki is ábrándított, a gyors eltűnésével. Aztán az a vonal, amit a mediterrán és a monszun képvisel messzire tántorított a kertektől. Nekem azok szúrósnak és büdüsnek hatottak, inkább volt szag, mint illat. Olyan hatással volt rám, mint a Thierry Muglerben fürdő öregasszonyok. -imádom őket, csak nem tudok megmaradni mellettük!
Aztán valahol rápillantottam a Toit dobozára. Hatalmas röhögés, jé... egy Toi-Toi-ra hajazó felirat, kocka üvegben. Ez ám a predesztináció!!
Persze ettől meg kellett őt szagolnom. Sokáig analizálhattam a kapcsolatunkat mert nagyon tartós. ELKÉPESZTŐEN!!
Ennyire közel még nem került hozzám illat egyetlen nap alatt. A húsomig az enyém, az összes sejtemmel azonos. Az eleje, a közepe, a vége, a másnap és a harmadnap. Mind-mind az enyém. Nem él külön életet, végig velem lélegzik, akar engem! Ő nélkülem sivárságra van ítélve, és én is akarom őt az utolsó idegszálammal is. Nincs benne semmi felesleges, semmi túlzó. Mindenből pont annyit ad nekem, amennyit igénylek. De azt megkapom az utolsó cseppig. Pedig nem az a mély és erős illat, amikért rajongani tudok. Sőt... Olyan mintha puhán a karjában vinne egész nap, szeret, dédelget, cirógat és szinte észrevétlen hátországként imád engem. Tehetek mást, mint én is őt? :)
Családom férfitagjainak véleményei alapján semmi extra, sőt inkább romlott, savanyú szag. De ez nem érdekel. Egyszerűen azt érzem az üvegbe a lelkem egy darabját zárták be. Kozmikus szerelem!

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP

Yves Rocher Tendre Jasmin EDP
2019. február 27.

UD: Eljött a búcsú ideje. Uncsi, uncsi, szintetikus, egysíkú. Már nem szereti az orrom, ráunt, telítődött és inkább émelyít mint frissít. Messze nem hat természetes frisseségnek. Kb olyan, mint mikor a wc-ben "szaghatás-szelidítés" címén rátolnak egy adag citrus fresh-t. Hát ide jutott a mi kapcsolatunk, tudom, az én hibám. Remélem vannak akik évek után is szeretik, nem ilyen hisztisek, mint én.

Amikor frissen kifújom engem mindig egy virágbolt illatára emlékeztet. Nagyon szeretem viselni, friss, finom, nőies. Nagyon kellemes illat, könnyen olvad egybe vieslőjével.