estokani

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Calvin Klein Forbidden Euphoria

Calvin Klein Forbidden Euphoria
2022. június 28.

Az anyaillat is megvan, de az jellegéből adódóan csak "@lk@lmi" parfüm nálam, khm khm már ha étrik mire gondolok :D
Az igazat megvallva ezt meg se akartam szagolni. De mégiscsak kíváncsi lettem, milyen az újabb lehúzott bőr. Pföööj. Cukros. Szentségtörés. Papírcsík kukába.
Aztán egy nap történt, hogy szerelembe estem a Midnight Rain-be. Évekig álmodoztam róla, néha 1x-1x teszteltem és könnyek szöktem szemembe a szépségétől. Egyrészt baromi drága, másrészt mindennapokra szintén túl vad, túl dög nekem. Így letettem róla. Majd itt olvastam, hogy ez a cukros lötty kiköpött mása, így újra tettem vele egy próbát. Titkon reméltem, hogy tévedtek. Nem lehet olyan! :D
Így is van CSAK 93% hasonlóság. De ez a 7% eltérés pont elég ahhoz, hogy hiányozzon belőle az a valami, ami miatt azt érzem nem lehet mindennapi társam. Valahogy könnyebb viselni, nem ölel olyan markánsan, és nem akar mindenáron leteperni minden ellenkező neműt.
Szeretem! De hogy hová lett a kezdeti utálat?? Nem tudom megmondani, szublimált, mint Vízi András a tévéképernyőről :D

Nemár, hogy ezt se gyártják már!!!??? hagynak magamra... én más édességet el nem tudok képzelni a bőrömön.
Ehh... kösszépen CK

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator
2022. május 9.

Kb a negyedét lötyköltem magamra és mér alig akartam használni, mert nem jött be. Aztán megvilágosodtam, hogy érdemes nedves bőrre kenni. Azóta csak kapkodom a fejem, hogy mit csinált a 40-es bőrömmel három hét alatt. A leginkább látványos az orr körüli száraz részek javulása. Csodás és nagyon könnyű állagú hidratáló, tényleg folyik mintha szérum lenne. Csak este használom, nem veszett még össze semmivel.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
2022. május 5.

A marha nagy virágos bukósisakja ellenére is megvettm és nem bántam meg. Nem húzok vele magam után csíkot. De a férjem igazán sokszor jegyzi meg mennyire jó illatom van. Kifejezetten izgi, hogy ezt csak közelről lehet érezni. Egész napra kényelmes viselet és nem olyan erős, hogy ha mégis hirtelen alkalom szülné az eseményt ne lehetne valami ütőssel megfejelni.
No de magáról az illatról. Ha két szóban kellene megfogalmaznom: tüneményes tündérillat! Nem túl édes, nem túl citrom, semmi nem túl benne. Aki szereti az orrát erra-arra meghökkenteni annak ez egysíkú és unalmas lesz szerintem. De én pont ezért a hihetetlenül kedves idomulása miatt rajongok most. Ibolya. Ő volt a mi kapcsolatunk katalizátora. Tavasszal a kertben szedtem 5-6 szál ibolyát és egyszerűen nem tudtam betelni a páratlan illatával. Akkor döntöttem el, hogy szeretnék valami ibolyás, finom illatot. IGEN, én megtaláltam benne, amit kerestem. A réten hanyatt fekvő finom fűben messziről meg-megérzett mesés virágillat. Én szerencsére kifejezetten érzem benne az ibolyát és néha a málnát is.
Ha csábítani akarsz ne ezt fújd magadra, de tudod milyen az ibolya, szerényen megbújik, és mégis felejthetetlen. Köszönöm MJ!!