estokani

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2021. március 17.

Hát ez nekem büdös. De nemhogy nem jó illatú, hanem a határban fellelhető leggonoszabb vénaszony rózsapacsulis bűze. Pedig valami csodát vártam, ennyi jó vélemény olvasása után. Erre meg arconvágott ez a kényszerképzet. Ott is maradt egész nap, merthogy ragaszkodni legalább nagyon tud.
Nem értem miért, de tettem egy második próbát is később. Persze csak papírra fújtam és bologan dobtam a kukába, hogy néha használom azt a szeszélyes fejem valami jóra is. Neki a világon semmi köze hozzám, mert a bosszantást mégse sorolom ide.
Mondjuk veszettül örülök is neki, hogy ennyiféle bőr meg orr van. Mert míg ő nekem nagyon nem, a nomád meg teljesen elvarázsolt, abból vettem is már két nagy
üveggel.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2021. január 5.

A bőrömre fújva először olyan volt, mintha reggeli készülődés közben nagyanyám meg nagyapám egyszerre fújná be magát. Jó "öreges" nagyon pasi és nagyon női illattal én meg középen kapkodom a fejem mert nem tudom eldönteni melyik illatát érezzem.
Hú! Érdekes érzés volt. Kicsit szúrt, kicsit émelyített, de mindenképp ismeretlen és különleges volt! Megjegyzi az ember az tuti.
Az első sokkhatás negyed óra múlva kicsit szelidült. De akkor is olyan volt, mint egy pajkos kisgyerek, aki mindig játszana és valami rosszaságon, kalandon töri a fejét. - Nem nyugodott, állandóan változott és kerülgetett. Folyamatosan ébren tartott és figyelmet követelt magának azzal, hogy más és más arcát mutatta nekem. Estére elmélyült kettőnk kapcsolata és akkor jött a férj és legalább 3x elmondta, milyen finom illatod van. Egyetlen másodpercre mintha Chanel Coco Mademoiselle is felütötte volna a fejét. De szerencsére nem gondolta komolyan - biztos tudta, hogy lefejeztem volna!
Még kétszer kipróbáltam mielőtt megrendeltem a legnagyobb kiszterelést.

Már többször írtam, hogy nem vagyok alkalmas egy signature illatra, de azt hiszem őt az idők végezetéig fújkálnám magamra. Nagyot alkottak a Chloé-nál. Legalábbis akkorát, hogy végre nekem is tetszik egy illatuk!
Annyira örülök, mikor rossz véleményeket olvasok róla! Így nem lesz tucat illat :) bár jelen esetben az sem zavarna. Csak lecsípne egy parányit a különlegességéből.

N.A.E. Bio Regeneráló Szilárd Sampon

N.A.E. Bio Regeneráló Szilárd Sampon
2020. július 2.

Se nem fényes, se nem puha utána a hajam. DE! A sampontól én nem is ezt várom el. Tisztítsa meg a fejbőröm és a hajszálakat. Erre tökéletes, majd selymesít a pakolás meg a balzsam, amit a göndör hajam miatt úgyis vastagon használok.
Nincs műanyag, vegán, imádom!!