estokani

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2020. július 2.

Hát ez nekem büdös. De nemhogy nem jó illatú, hanem a határban fellelhető leggonoszabb vénaszony rózsapacsulis bűze. Pedig valami csodát vártam, ennyi jó vélemény olvasása után. Erre meg arconvágott ez a kényszerképzet. Ott is maradt egész nap, merthogy ragaszkodni legalább nagyon tud.
Nem értem miért, de tettem egy második próbát is később. Persze csak papírra fújtam és bologan dobtam a kukába, hogy néha használom azt a szeszélyes fejem valami jóra is. Neki a világon semmi köze hozzám, mert a bosszantást mégse sorolom ide.
Mondjuk veszettül örülök is neki, hogy ennyiféle bőr meg orr van. Mert míg ő nekem nagyon nem, a nomád meg teljesen elvarázsolt, abból vettem is egy nagy
üveggel.

N.A.E. Bio Regeneráló Szilárd Sampon

N.A.E. Bio Regeneráló Szilárd Sampon
2020. július 2.

Se nem fényes, se nem puha utána a hajam. DE! A sampontól én nem is ezt várom el. Tisztítsa meg a fejbőröm és a hajszálakat. Erre tökéletes, majd selymesít a pakolás meg a balzsam, amit a göndör hajam miatt úgyis vastagon használok.
Nincs műanyag, vegán, imádom!!

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2020. július 2.

Több koreai és egyéb márka magas minőségű szérumának elhasználása után úgy gondoltam jöhet egy ikon is.
Jó, jó de semmi kiemelkedően extra, végig ez az érzésem volt. Alapos, jól átgondolt rutinba csöppent, azt is hozzáteszem.
A szaga fura, de hamar megszokható. Az állaga, terülése, beszívódása nekem tökéletes. Nem kell belőle sok, tehát nem fogy túl hamar.
30 ml-es kiszerelést vettem.
Az, hogy ennyi pénzért a tégely nem üveg, hanem műanyag nekem levont a megítéléséből. Az "üveg" utolsó harmadánál jártam, amikor a pipetta darabokra hullott. Ez mi???? Maradt hátra egy visszazárhatatlan (pedig nagy mágus vagyok, meghekkelek bármit) üvegem, amiben az utolsó 8-10 ml ott poshadna meg... ha nem tudtam volna mibe áttölteni!!!
Nem dobáltam, még csak utazni se vittem soha. Otthon pihent állva, sötétben az éjjeli szekrényemben.
Csalódott vagyok, ha mindehhez még hozzádobom az árát is. Pfff

Fél éve nem használom. Egy tollvonásnyival sem rondább a bőröm. Szóval a hatása is pótolható. Szeret a pénztárcám :D