estokani

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dior Addict EDP 2014

Dior Addict EDP 2014
2019. november 28.

A legpuhább takaró, amivel valaha körbevettem magam. Nincsenek szavak! Kifinomult fűszerezés. Ha egyszer belebújsz és rabul ejtett soha többé nem akarsz mást viselni. Hideg időben ez a folyamatosan puhuló, virágos csoda felmelegíti a lelked. Imádom. Addict. Ez nagyon az!

Tartósság?
A világ végéig. Egyetlen egy fújás a nyakra, és még este is érezni.
Vigyázat!!! Könnyű vele csíkot húzni, és az nem túl sikkes!

Oriflame Sun EDT

Oriflame Sun EDT
2019. október 7.

Tinikorom illata. Szerelmes voltam ebbe az illatba, ahogy a komplett középiskolás éveimbe is.
Ma is az orromban érzem a szürke kupakból a mennyei illatot. Félnék megszagolni, mi van ha már nem olyan.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. május 14.

A bőrömre fújva először olyan volt, mintha reggeli készülődés közben nagyanyám meg nagyapám egyszerre fújná be magát. Jó "öreges" nagyon pasi és nagyon női illattal én meg középen kapkodom a fejem mert nem tudom eldönteni melyik illatát érezzem.
Hú! Érdekes érzés volt. Kicsit szúrt, kicsit émelyített, de mindenképp ismeretlen és különleges volt! Megjegyzi az ember az tuti.
Az első sokkhatás negyed óra múlva kicsit szelidült. De akkor is olyan volt, mint egy pajkos kisgyerek, aki mindig játszana és valami rosszaságon, kalandon töri a fejét. - Nem nyugodott, állandóan változott és kerülgetett. Folyamatosan ébren tartott és figyelmet követelt magának azzal, hogy más és más arcát mutatta nekem. Estére elmélyült kettőnk kapcsolata és akkor jött a Férfi és legalább 3x elmondta, milyen finom illatod van. Egyetlen másodpercre mintha Chanel Coco Mademoiselle is felütötte volna a fejét. De szerencsére nem gondolta komolyan - biztos tudta, hogy lefejeztem volna!
Még kétszer kipróbáltam mielőtt megrendeltem a legnagyobb kiszterelést.

Én már többször írtam, hogy nem vagyok alkalmas egy signature illatra, de azt hiszem őt az idők végezetéig fújkálnám magamra. Nagyot alkottak a Chloé-nál. Legalábbis akkorát, hogy végre nekem is tetszik egy illatuk!
Annyira örülök, mikor rossz véleményeket olvasok róla! Így nem lesz tucat illat :) bár jelen esetben az sem zavarna. Csak lecsípne egy parányit a különlegességéből.