estrella13

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Hydrating Gel Cream SPF30

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Hydrating Gel Cream SPF30
2019. augusztus 1.

Régóta keresek jó fényvédős hidratálót, ez az első színezett, amit próbálok. Alapozót sosem hordtam, mert nem szeretem ha nem látszik a bőröm. Viszont érdekelt a színezett hidratáló műfaj, és gondoltam megkönnyíti a reggeleket a 3 az 1-ben hidratáló+fényvédő+smink. Nagyon megszerettem ezt a krémet, nekem tetszik az egységesítő hatása, ennél több fedést semmiképp sem szeretnék. Sokféle árnyalat közül lehet választani, szépek az összetevői, nem csillog tőle a bőröm. Hátránya, hogy eleve hidratált bőrön lehet csak használni, mert kiemeli a szárazabb részeket. Összességében meg vagyok vele elégedve.

By Wishtrend Natural Vitamin 21.5 Enhancing Sheet Mask

By Wishtrend Natural Vitamin 21.5 Enhancing Sheet Mask
2019. július 3.

Ajándékba kaptam, szerintem nem sok köze van a C-vitaminhoz de nem is baj. Nem vagyok nagy híve a fátyolmaszkoknak, de egyszer egyszer viccből felteszek egyet. Jó érzés mikor rajtam van és hidratáltabb a bőröm utána, de szerintem kb ennyit tud ez a műfaj.

Uriage Hyséac Nappali Fluid SPF30

Uriage Hyséac Nappali Fluid SPF30
2019. július 3.

Nagyon régóta keresek jó fényvédős hidratálót, ami színezetlen, de sajnos ez sem vált be. Zavaró, erős illata van, fehér réteget képez, ami darabokban válik le. A hidratáló hatásával sem voltam megelégedve.