esztii08

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2018. április 18.

Életem egyik legjobb vétele volt ez a krém! Normál bőröm van, viszont 1-1 patti gyakran akad főleg a homlokom környékén. Aznap reggel, amikor először felkentem ezt a krémet, egy hatalmas piros seb őrizte emlékét az előző esti kíméletlen (és persze szakszerűtlen) nyomkodásomnak, estére viszont szinte teljesen eltűnt.. Nagyon tetszik benne, hogy natúrkozmetikum, a fedése sem rossz egy cc krémhez képest. Nekem nem fénylik át a nap folyamán, de ez a bőrtípustól is függ. Az sem zavaró különösebben, hogy gyorsan szárad, kicsit olyan, mint a nivea krém (csak nem ragad utána a bőröm).. Az illata elég erős, de a bőrön már kevésbé érezni.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2018. április 18.

Egész jó ajakápoló, de használtam már jobbat is, bár igaz, hogy 3x ennyiért.. Azért vettem meg, mert szerettem volna egy natúr ajakápolót, viszont most nézem az összetevőket és nem értem, hogy miért kell bele ennyi minden (illatanyag pl.).. Árban picit drágább, de lehet, hogy jobban megérné bio boltból sheavajat beszerezni.

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt
2018. április 11.

500 Ft-ra leárazva vettem meg, mostmár tudom, miért árazták le.:D a színe miatt vettem meg (020-as árnyalat) kicsit rosegoldos, csillogó szín, amit a számon nagyon szépen vissza is adna, viszont 5 percig sem bírom benne, annyira kényelmetlen. Mintha ragasztó lenne a számon, és még a legnagyobb precizitással is foltos lesz a végeredmény.. A színe miatt (és mert nehezemre esik egy catrice terméket lepontozni) kap 2 csillagot..

Update: Miután vártam vele egy picit, kentem rá egy kis átlátszó szájfényt, így egy fokkal jobb a végeredmény.. Ettől függetlenül nem fogom túlzásba vinni a használatát.