fannib1

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2019. május 30.

Normál, száraz bőröm van, a T-vonal, pedig hajlamos a zsírosodásra, az orrom körül látszanak is a pórusaim, ezért oda szoktam használni. Sokkal szebben mutat az alapozó akkor, amikor használom, mint, amikor nem. A tartósságot viszont nem befolyásolta. Ügyelni kell a mrnnyiségre, mert ha túl sokat viszek fel, hajlamos kukacosodni.

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2019. április 2.

A legsötétebb árnyalatot használom már a masodik üvegcsével, pomádé után szoktam ezzel fixálni a szálakat, könnyű dolgozni a pici kefével, teszi a dolgát.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. április 2.

Nagyon sokáig kerestem a tökéletes drogériás szemöldökterméket, sajnos sikertelenül. Sötét, fekete hajam és aránylag világos bőröm miatt nem sok árnyalat passzolt hozzám, a legsötétebbek is vöröses árnyalatúak voltak. Végül néhány évre rátaláltam a Freedem szemöldökpomádéjára Ash brown színben, ami tökéletes volt. Amikor megláttam, hogy a Maybelline is kijön hasonló termékkel nem sok reményt fűztem hozzá a színválaszték miatt. Az üzletben viszont a tesztert látva adtam egy esélyt az Ash brown színűnek. Teszi a dolgát, kellemes az állaga, azonban árban is jóval húzósabb és tartósságban sem éri utol a korábbi Freedomosat. Ezért csak négy csillag jár neki.