farkaskitcso

Regisztráció dátuma: 2014. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2018. november 17.

Vízálló szempillaspirált rólam jóformán lerobbantja, ezzel szemben egy sima micellás víztől meg sem mozdul. Nekem érzékeny szememet nem csipi, de természetesen nem kellemes, ha mégis belekerül. Némi olajos érzetet hagy, de utána úgyis áttörlöm az egész arcomat sima micellás vízzel és azt követően általában még azt is lemosom, tehát számomra ez nem negatívum.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2018. november 17.

Eddig a nem vízálló változatát használtam, de a hidegebb idő beálltával hajlamos a szemem könnyezni, meg hát el is fogyott a másik, amit gyakran sikerült lekönnyeznem, gondoltam kipróbálom ezt.
Imádom. Ezt is. Míg a másikat könnyedén le tudom mosni micellas vízzel, ez attól meg se mozdul. Iszonyat tartós.
A következő befektetésem egy vízálló szemfestékhez való lemosó lesz, hála ennek a kis csoda terméknek :)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. szeptember 10.

Sikerült megszeretnem. Egy db 250 ml-s terméket szerettem volna vásárolni, de a patikában a hölgy mondta, hogy van összecsomagolva két darab, ami így nyilván jóval kedvezőbb volt. Nem bántam meg egyébként a megvásárlást. Jól tisztít, nem irritál, nem csípi a szememet.
De talán amit a legjobban szeretek benne, hogy nem kell használat után lemosni az arcról - ez egy hosszú, fárasztó nap után igazi megváltás, hiszen csak lemosom a napi kosz/smink adagot, hidratáló és eshetek is be az ágyba.