felicity94

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Uriage Silky Body Testápoló Tej
2019. december 3.

Nagy Uriage kedvelőként, az állandó termékkészletem mellett természetesen mindig kihasználom a kupon napok 50%-os akcióit újabb kísérletezgetésekre, ezt a testápolót is így választottam ki :D soha nem csalódtam még egyik termékükben sem, mindegyik hozza amit ígér. ez most is igaz. könnyed, vizes állagú folyósabb krém, meglepően könnyű elkenni. enyhe nagyon kellemes, friss, tisztaság illata van és kellemes bőrérzetet nyújt. esténként a lábaimra, kezeimre használom, de előfordult már hogy lusta voltam az éjszakai arckrémért nyúlni és merészeltem az egyébként feszülően száraz, hiperérzékeny kipirosodós arcbőrömre is kenni belőle. és hatalmas plusz! nem hogy nem ártott, kb sokkal jobb mint az arckrémem :D könnyed állagú, de mégis szuperül hidratál. imádja az arcom is, reggelre pihepuha lesz :) egyszerűen csodás termék! :)

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. október 2.

Nekem nagyon nem vált be. Nehézkes használni, mert alig habzik és nagyon szárítja az egyébként vastag szálú hajam, ráadásul extrém módon gubancolódik tőle. Hamar fogy, hiába a nagy kiszerelés... de mivel egyszerűen nem habzik, muszáj sokat használnom belőle, hogy érezzem a kellő tisztító hatást. Ha már ennyi pénzt kiadtam érte, lassan elhasználom, de nagyon nem szeretem. Az illata kellemes, de kb ennyi a pozitívum. Durván túlárazott, kritikán aluli minőségű termék. Szinte bármelyik olcsó sampon többet tud ennél, most nagyot csalódtam a márkában.

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém

p2 Perfect Pomade Szemöldök Formázó Krém
2019. október 1.

Habár sötétbarna a hajam, a világosabb árnyalatot vettem meg. nem szeretem a drámai hatású szemöldököt, inkább természetesebbet akartam. nagyjából elégedett vagyok a színével, talán enyhén vörösesnek látszik természetes fényben, de még épp elmegy. Praktikus a csomagolása utazáshoz is, meg úgy alapból is, imádom ezt a kialakítást. Baromi sokáig elég lesz ez nekem, mert nagyon pigmentált és kevés is elég belőle. Jó az ecset ami hozzá tartozik, én csak azzal használom. ár érték arányban mindenképpen jó vétel, ennél többet nem várok egy szemöldökformázó terméktől. sokkal szebben lehet vele dolgozni mint ceruzával, engem meggyőzött :)

update: Már kb egy éve megvan (vagy inkább több), nagyon szerettem ezt a terméket, de azt hiszem eddig tartott. Folyamatosan ezt használtam, és mivel nagyon kevés kell belőle, még rengeteg festék van a mini tégelyben, de sajnos már 1-2 hónapja nagyon nehéz használnom, mert durván beszáradt :( az ecset sem a régi már, kezd egy kicsit széthullani, pedig rendszeresen tisztítom. Sajnálom, mert eleinte imádtam ezt a terméket, de most már túl sok időt vesz el reggelente, hogy eltaláljam, mennyire vizezzem be az ecsetet ahhoz hogy pont jó mennyiségű festéket vegyen fel. ezért levonok egy csillagot, hiszen rengeteg festék megy kárba így... ki fogom dobni. lecserélem valami másra :/