felicity94

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2021. december 5.

Hááát, vegyes érzéseim vannak. Meglepően folyékony a cucc, a kis kék gömbök izgalmassá teszik ezt az uncsi textúrát. Az "illata" nekem elég furi, annyira nem jön be, de elviselhető. Ami sokkal jobban zavar az a ragacsos érzés amit hagy maga után. Nem tudok olyan keveset használni, hogy ne ragadjon az arcom utána, ezért 5-10 percet várni kell mielőtt sminkelne rá az ember. Nem rossz de nem ájultam el a hatásától sem. Ha már megvettem elhasználom de nem gondolnám, hogy újra veszem.

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon
2021. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát! Parfümként is elfogadnám :D Nem mellesleg isteni selymes pihepuha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, azokon a részeken is ahova nem teszek balzsamot, ez pedig mindenképpen a sampon érdeme. Nekem a zsírosodást nem befolyásolja, ugyanaddig bírja a hajam mint ezelőtt (de legalább nem lett rosszabb). Megfelelően habzik, átlagos mennyiség kell belőle. Szerintem újravevős :)

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2021. szeptember 15.

Borzalmas ez a sampon. Csakúgy lekaptam a polcról a finom illata és a csinos csomagolása miatt, de hatalmas hiba volt. Egyáltalán nem habzik, szinte lefolyik a hajamról, nagyon sokat kell belőle használni, hogy valamit érjen. Ha már megvettem elhasználom, de alig várom, hogy elfogyjon. Teljes pénzkidobás, soha többé nem veszek ilyet.