fennecfox

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal
2017. január 26.

Én nagyon régóta használom ezt a terméket. Az előttem leírt kommentre reagálnék. Ez nem krém, és sosem volt az. De nem is olaj. A címkéjén is szerepel, ez egy szérum. Kicsit opálos. Használat előtt felrázandó. Én az üzletbe járok vásárolni, ahol eddig mindig volt az, amit szerettem volna megvenni, kivéve 1x, amikor nagyon segítőkész volt az eladó lány, és 2 nap múlva fel is hvott, amint érkezett áru. A Dívára visszatérve megkérdeztem Neked, hogy változott-e a "receptúra vagy az állag" - Azt mondták egyáltalán nem. Sajnálom, hogy te emiatt csalódtál benne, lehet ha bemész az üzletbe vagy felhívod őket kicserélik/kicserélték volna. :(
Amit viszont leírtál alább, azzal teljesen egyetértek! Nekem is feltűnt magamon a változás, és pár használat elég volt ahhoz, hogy halványodjanak a ráncaim. Az arcbőröm feszesedett és hidratáltabb lett tőle. Elmúltak a pattanásaim és hiába olajosabb az állaga, mint egy krémnek, nem zsírosít. Az ára pedig nagyon nagyon kedvező! Én mindezek miatt imádom!

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2016. november 15.

Pozitív és negatív véleményem is van a termékről. Sajnos egyáltalán nem tapasztaltam az ígért vízállóságát. Nagyon könnyen lemosható, sőt elkenhető az ujjunkkal, így oda kell figyelni, hogyan nyúlsz az arcodhoz, el ne kend...pedig nem ezt ígéri. Ha nem piszkálod és nem nyúlsz bele, akkor tartós, valóban. És a színe is nagyon szép. Az ecset, amit adnak hozzá szerintem nem rossz, teljesen jól használható. Ez a mennyiség nagyon nagyon sokáig elegendő, így az árát nagyon is megéri. Talán előbb fog beszáradni az egész, minthogy elhasználnám, tényleg annyira kevés kell belőle.Én 4 csillagot adok rá, pedig a 3 lenne a megérdemelt, de nincs szívem hozzá, mert sok terméket így is maga mögé utasít, és amúgy is, szeretem a PUPA-t. :)

DKNY Golden Delicious EDP

DKNY Golden Delicious EDP
2016. október 14.

Nálam az egyik olyan DKNY parfüm, ami nem azt hozza amit eddig. Nem olyan fiatalos, virágos illat. Ez sokkal komolyabb, nőiesebb, és nekem éppen ezért unalmas kicsit. Sajnos nem tart sokáig az illat, és tipikusan hétköznapi. :(