fici

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. április 16.

Inkább csalódott, mintsem elégedett vagyok. Annyi szép véleményt olvastam róla... Nekem sajnos foltokban kopik, ami egyáltalán nem megengedhető egy ilyen kategóriájú termék esetén. Bírja a maszkot? Dehoooogy... Nekem tök foltos az orrom/orcám, ha ezt használom....Pedig vékony rétegben beauty blenderrel viszem fel. Ellenben a dw water fresh- na az simán bírja, nem kopik, pedig sokkalta könnyedebb állagú alapozó! Csodát vártam, de csalódnom kellett (egyébként sminkesként írom véleményemet).

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2021. február 20.

Egy bizonyos kor és egzisztenciális szint felett a nő már nem szívesen kísérletezget tiniknek készült alapozókkal. Se idő se energia nincs rá. Ez az alapozó első próbára kissé kevésbé fed,mint amit gondoltam, ám rá kell jöjjek,ebben rejlik a szépsége. Egyáltalán nem okoz maszkhatást így nem válik vicc tárgyává az ember. Most először érzem hogy kap levegőt a bőröm. Első benyomást 5*, aztán meglátjuk hogyan szuperál. 😊

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2021. január 22.

Csodálatos termék. Próbáltam már többféle hajolajat (drogériás termékek), de rendszerint mindegyik elnehezítette, zsíros hatásúvá tette a hajam. Ez a cucc valóban azt teszi amit ígér: egységessé teszi a hajat, fényt ad, simít. Első szaglásra tényleg férfiparfüm, viszont használat után a hajon tök kellemes könnyed illatot hagy. Szerintem mást már nem fogok használni :)))