fici

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel
2020. január 26.

Első használat után vörös, csalánkiütés szerű foltokat és égő érzést okozott a homlokomon, orcáimon- az egész arcomon... Elég para, remélem hamar megnyugszik a bőröm. Pedig rengeteg arcmaszkot, és különböző szérumokatat is szoktam próbálgatni (fátyolmaszk, gél állagú maszkok, lehúzható maszkok, hagyományos krém, iszap, stb...) ilyen reakciót még semmilyen terméknél nem tapasztaltam, talán 1x, az évek során... Szerintem ez az első 1 csillagos értékelésem.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2020. január 26.

Nagyon tartós rúzsok, gyönyörű árnyalatokban, valóban. :) 6 színt vásároltam mini kiszerelésben, ismerkedés gyanánt (Please me, Captive, Twig, Ruby Woo, D for Danger, Mehr) . A ,,retro matt" nagyon szárít és nehéz felvinni, de elképesztő tartóssággal bír, így megéri a macerát. A matt rúzsoknak könnyebb a felvitele, és kevésbé szárít :) Sokallom az árát- persze a márkát és minőséget meg kell fizetni, nyilván. De van tapasztalatom más, párszáz Ft-os drogériás matt rúzzsal, ami hasonló (nem azonos!) képességekkel bír (nem vicc,valóban, délelőtt felteszem s estig bírja szépen, kaja-pia-cigi mellett). Mivel ez nem a reklám helye, ezért maradjunk annyiban, hogy a Mac rúzst viselve kicsit kiváltságosnak is érezheted magad, tehát garantáltan megdobja az önbizalmad, és szépek lesznek az ajkaid :))

Yeauty Deep Hydration Eye Pad Maszk

Yeauty Deep Hydration Eye Pad Maszk
2020. január 25.

Nekem látványos segítség volt- valóban kisimítottam a szemem alatti ráncokat, frissebb lett a tekintetem tőle. Kár, hogy a hatás nem tart örökké, ( instant gyors megoldásnak viszont tökjó) de így is abszolút megéri azt a pár száz Ft-ot, ártani nem árt, kikapcsolódásnak nap végén tökéletes :)