flaghunter

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Belebende Szemkörnyékápoló Krém Aloe Verával

Balea Belebende Szemkörnyékápoló Krém Aloe Verával
2021. január 3.

Még így 40 felé sem küzdök ráncokkal, viszont némi táskák időnként megjelennek, amire nálam az igazi gyógyír az alvás és a megfelelő víz napi fogyasztása. De kellett valami támogatás ezek mellé, ezért döntöttem egy Balea termék mellett, mivel nem szoktak rosszak lenni. Némi hatása van, olyan furcsa húzó érzés, miután felkenem, nem mondanám rá, hogy hidratáló. Látványosan nem segít, de ezt az egy tubussal el fogom használni. Ahogy többen is írták, a fiatalabb bőrre inkább alkalmas. Ezt akár a dobozán is fel lehetne tüntetni.

Splat Biomed Superwhite Fogkrém

Splat Biomed Superwhite Fogkrém
2021. január 3.

Jó pár elégedett véleményt olvastam, gondoltam, egy próbát megér, pont akciós volt. Viszont a 30 mp-es tisztító hatás túlzás, még elektromos fogkefével sem lesznek olyan tiszták a fogaim 2 perc után sem, mint pl a Himalaya-val. A 12 órás hatás nálam szintén nem jött be. A fehérítő hatás kicsit látszik, ennek a rovására a többi nálam nem teljesült. Az íze tűrhető.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2019. szeptember 19.

Nekem nagy segítség, mert nincs mindig időm, hogy akkor fessek hajat, amikor már tényleg kellene. Ezzel 2-3 hetet is nyerek. A sötétbarnát használom, ami nagyjából ugyanaz az árnyalat, mint a hajam többi része. A kezemmel egy ernyőt formázok a homlokomnál és nem lesz pöttyös az arcom. A kezemről utána simán le tudom mosni a festéket. Úgyhogy bevált és újra fogom venni.