fntyboi

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém
2018. december 11.

Nagyon megtetszett a csomagolás, na meg az ára is, így vettem egyet. Kifogyásig csak ezzel mostam fogat normál módon reggel és este ugyanazzal a fogkefével, amivel azelőtt, viszont nekem nem tisztított megfelelően. Éreztem a használat után érdességet, lepedéket a fogaimon, napról-napra jobban, amit előtte más fogkrém használatakor nem tapasztaltam. Nem vettem újra, váltottam, és ez a rossz érzés megszűnt, pedig mosási technikát, fogkefét nem váltottam... Az íze egyébként tetszett, ezért két csillagos nekem a termék.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2018. június 13.

Nem hazudtak az Alverdénél, tényleg mattít. Gyorsan beissza az arcbőr, nem nehéz, kellemesen felvihető a felületre. Nekem is tetszik az illata, mint ahogyan az előttem szólók ajnározzák, viszont pár óra után "bebüdösödik" az arcomra. Nem tudtam elképőzelni, minek van ilyen keserű szaga rajtam. Aztán kifigyeltem, hogy nem érzem, ha nem kenem be aznap reggel az arcomat a termékkel. Szóval nálam ez az egy furcsaság ("negatívum") jelentkezett a használat során. Egyébként nem pattog ki az ember tőle, nem pálik be alá a bőr, nem folyik le a nap végére. Újravevősnek tűnik.

Old Spice Lasting Legend Deo Stift

Old Spice Lasting Legend Deo Stift
2018. június 1.

Megjelentek ezek a 48 órás Old Spice-ok. Elsőként a lasting legendet próbáltam ki, azóta is keresem a boltokban. Oké, van benne aluminium, de az a baj ezzel a deóval, hogy túl jó. A 48 órát komolyan gondolják. Olyannyira, hogy nem tudom magamról lemosni, hiába dörzsölöm a hónaljam akármennyi tusfürdővel. Még frissen fürödve is a dezodort érzem a hónaljamban. Izzadni ugyanúgy izzadok tőle, de a szagoknak tényleg esélyük sincs. Viszont ahogy felhúzom magamra a pólókat borzalmasan megfogja őket a krétafehér deó belülről. Nem csak frissen, mert újra is tud "olvadni" a nap végére a hónaljamban, így újra "fog". Ettől eltekintve jobb szagelnyomó deót nem ismerek.

Update: Nem hiába különül el a zselés állagú, fehér és fekete pólóhoz is ajánlott változat. Ezt a 48 órán át tartó hatásút vétek sötét/fehér pólóval használni. Egy sötétkék-fehér csíkos pólóm gyakorlatilag egyszínűvé mosódott a stiftes-izzadt hónaljam után pár használat után a karom alatt. Így most két fajtát használok. Ezt leginkább akkor, ha színes póló van rajtam és keményebb nap áll előttem, amikor tudom, hogy büdös lehetek a nap végére. (megjegyzem ezzel a deóval nem). A zselés változatokat pedig világos/fehér pólókhoz. Ám azok nem ennyire hatékonyak a nap végére. Ezek mellett sem vonok le csillagot. Nem csalódottságomban írtam ezeket, csupán jótanácsként.