fungiiiii

Regisztráció dátuma: 2012. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clarisonic Mia 2

Clarisonic Mia 2
2016. július 23.

Kb fél éve használom, az első két hét után eléggé kipattogzott az arcom, és elkezdett hámlani is, akkor reggel- este használtam, szerintem az sok volt. Most csak napi egyszer használom, puha lesz utána az arcom, és kellemes az a kis masszírozó hatás, amit ad, viszont úgy igazából olyan sok mindent nem csinál. Nem lett kevesebb mitesszerem vagy pattanásom sem. Nagyon meg lehet szokni, mert tényleg kellemes használni, de úgy érzem, hogy pénzkidobás volt, nem venném újra.

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2016. július 1.

Egy héteig nagyon szerette az arcom, kisimult, egységesebb bőrkép. Aztán előjöttek a pattanások, ezért félretettem. Talán hetente egyszer fogom használni, mert nagyon tetszett az, amit az elején tett a bőrömmel, aztán jöttek a csúnyaságok. Azért nem akarom leírni ezt az olajat, valahogy kitapasztalom, hogy milyen gyakran használjam.

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2016. július 1.

Bár mindig megpróbálkozom vele, nekem a szalicilsavas cuccoktól hatalmas pattanások keletkeznek az arcomon, nem értem, h miért. Sajnos most is ez történt. Viszont nem szárít, ami már valami, most gyantázás előtt, epilálás után fertőtlenítésre használom alkoholtartalma miatt, arra remek.