gabiba

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Etude House Precious Mineral BB Cream Moist SPF50+ / PA+++

Etude House Precious Mineral BB Cream Moist SPF50+ / PA+++
2019. február 18.

Pfuu ez valami nagyon rossz... Csak mintát próbáltam belőle, de 100%, hogy nem fogom megvenni a nagy kiszerelést. Teljesen normálisan hidratált bőrre vittem fel, nagyon sűrünek hatott, ennek ellenére nem fed jól. Ami a legkiábrándítobb, hogy csíkozik, nem lehet rendesen eldolgozni, a szemhéjaknál is összegyűlik egy sávban és a száraz részéket totálisan kiemeli. Az eredmény: még szárazabb és cserepes hatás. Nincsenek tág pórusaim, de ennek a BB-nek sikerült beleülnie az összesbe és kihangsúlyozni azokat. Órákkal késöbb is csíkot húzott és orrfújásnál is teljesen lejött. Borzalom!

Hylamide Booster C25

Hylamide Booster C25
2019. február 18.

Végre egy C-vitaminos szérum ami nem irritál! Hosszú keresgetés után adtam be a derekamat, mert nagyon meggyőzött a márka SubQ Anti-Age széruma és hát nem bántam meg, hogy rá esett a választás.
Furcsa volt ez a valóban "száraz-olajos" érzés felkenés után de ha türelmes az ember, akkor egy kis idő múltán egészen jól beszívódik. Én azért mindig várok még a hidtarálóval egy picit mert akkor ugy érzem, talán mélyebb rétegekig tud jutni a szérum. Mindenképp könnyü, géles cuccokat használok elötte és ez az utolsó szérum a reggeli rutinban, hidratáló és fényvédő előtt. 3-4 csepp bőven elég belőle, így elég sokáig ki fog tartani. Szívesen újra fogom venni ha elfogy.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2019. február 18.

Egyik kedvenc szérumom. Egészen pontosan nem tudom mitől ilyen jó, de kihagyhatatlan a reggeli rutinomból. Több üvegcsével elfogyasztottam már, közvetlen hámlasztó vagy eszencia után használom. Felkenve nagyon friss érzést ad, öröm kenegetni. Egyetlen hátránya, hogy hamar fogy, de nem tudok vele spórolni :D