gabriellambr

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon
2020. július 14.

Véletlenül akadtam rá a fodrászkellékesben de ahw 😍, imádom! Tudni kell, hogy nekem nagyon érzékeny fejbőröm/hajam van, száraz hámló fejbőr, normál hajtő, száraz hajvég! Általában az összes sampon a kukában landolt, mert borzasztóan viszketett tőlük a fejbőröm, mindegy hogy vegan vagy organikus, szilikonos vagy mentes véresre vakartam a fejem tőlük! Volt ami először jónak tűnt mand nen tudom mi történt, talán megszokta a hajam és ugyanolyan borzasztó volt, mint a többi, viszont EZ... 😍 ez eddig egy CSODA, újra fogom venni és a többi terméket is kipróbálom ebből a "családból"!!! Az illata pedig nagyon szexi, igazi dögös illat! 😋

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. július 14.

Az összes csillagot neki adnám! 😍 Annyira imádom, olyan bomba tartós, hogy este úgy kell levakarni! Már min. 10 szinem van belőle, a dm-ben egyébként sokkal nagyobb a színválaszték! Nem lehet leállni vele, olyan mint a tetoválás, ha már van egy, lesz több is, a tű alatt, amikor még kész sincs, de már a kövi tetkót tervezed! 😅 Na kb. ugyanez! 🙋 Szineim amik vannak: Lover, Inspirer, Amazonian, Poet, Ruler, Voyager, Seductress, Believer, Self-starter, Escapist, Ringleader.. ezekből egy kakukktojás van, a lila Believer, őt sajnos nem tudom szépen, csíkmentesen felvinni, de a többi tökéletes, egy vékony réteget kell felvinni, szépen terül, nekem nem számít, egy pár percig ragad, de utána betonra szárad! 😍 Még min. 2-3 színt szeretnék beszerezni, mindenkinek ajánlom! 💕

Nature Box Olívaolajos Sampon

Nature Box Olívaolajos Sampon
2020. július 14.

Annyira akartam volna szeretni, de egyszerűen nem tudom! 😦 Már egy jó ideje vegan illetve 90%-ban organikus samponokat használok, szilikon menteseket, és ez is az + ez még szulfát mentes is (SLS), de egyszerűen ahogy megmostam a hajam olyan szinten viszketett a fejbőröm, hogy már másnap újra meg kellett mosnom (persze nem ezzel), különben véresre vakarom! A szulfátmentességre gyanakszom, de még utána nézek.. pedig állaga, illata, habzása, érzete minden tökéletes lenne.. 😶