gardia

Regisztráció dátuma: 2021. január 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Moresque Re Nero

Moresque Re Nero
2021. október 19.

Huh, hát nem az én világom… vakon rendeltem nagyon jó áron, de a fragis vélemények alapján valami jobbra számítottam.
Az eleje valami brutális oudos benzin szag. ( tudom hogy nincs benne oud) Aztán erőteljesen édesedik, de marad egy nehéz, kicsit keserkés fura illat. Én a fahéjat nem érzem, inkább a vaniliát, de azt is csak épp hogy. Az üvege szenzációs, tartóssága brutál.

Update: Úgy néz ki továbbadós a történet..férjem finoman körülírta, hogy hányingerkeltő szaga van ennek a parfümnek. Amúgy rájöttem, hogy mire emlékeztet ez az illat..anyám Givenchy Organzája a 90-es években pont ilyen volt.Nehéz, tömény, édes, és gyomorforgató…Na, neki ez a parfüm tutira tetszeni fog :-))

Moresque Rosa Ekaterina EDP

Moresque Rosa Ekaterina EDP
2021. szeptember 4.

Vakon vettem, mert nagyon jó áron tudtam hozzájutni. Az üvege egy műalkotás, és az illata sem rossz. Rózsa, enyhén szúrós , enyhén savanykás vonalon. Tehát nem a fullasztó, édes rózsás történet.
Tartós, és nagy a szilázsa. Férjemnek tetszik..nekem viszont nem újravevős, mert a különlegesebb illatokat favorizálom.

Montale Roses Musk EDP

Montale Roses Musk EDP
2021. szeptember 4.

Nem rossz rózsás illat, szerintem a Dark purple-re hasonlít. Ezzel is az a bajom, ami az összes eddig próbált (kb 6-8) Montale illattal.. 1-2 óra múlva semmit sem érezni belőle már. Úgy döntöttem, nem próbálkozok többet evvel a márkával..