gini88

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe
2017. február 20.

Nagyon örülök, hogy végre rászántam magam az elektromos fogkefére, tényleg sokkal alaposabban tisztít, mint a hagyományos. Előnye még, hogy míg a manuális fogkefét 2 hetente taccsra vágtam (szétterült bármilyen márkát is vettem), addig ezen 1 hónap alatt semmi deformálódás nincs. Napi 2x-i fogmosás mellett 6-7 napot bír ki az akksija, ami szerintem szuper.

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj
2017. február 20.

Volt szerencsém egy Adrienne Feller kozmetikus kezei alatt szépülni és miután ebből az olajból egy 1 ml-s termékmintát kaptam tőle otthonra, ami nagyon bevált, megvettem a teljes kiszerelést. Reggel és este 2-3 cseppet a virágvízzel benedvesített bőrömbe masszírozok és pillanatok alatt felszívódik. A bőröm nagyon olajos, főleg a homlok-orr-áll környékén, de ez az olaj nagyon jót tesz neki. Az illatát meg kell szokni, erősen "növényes", de nekem bejön. Még csak 3 hete használom, de már most kevésbé olajos a bőröm tőle és a bőrképem is szebb. Kicsit drága, de alig fogy, úgyhogy megéri befektetni.

Visine Classic Szemcsepp

Visine Classic Szemcsepp
2017. február 20.

Lányok ma voltam szemésznél és azt mondta, hogy a piros visine a legrosszabb, amit szembe lehet cseppenteni. Csak rövid ideig ajánlja alkalmazni, mert nagyon könnyen hozzászokik a szem és utána enélkül már nem akar nedvesedni. Így mondta: olyan, mint az orrcsepp.