girlinpink

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. november 10.

Megmondom őszintén, azért vettem meg, mert le volt árazva 700 forint környékére a Rossmannban. Nem vártam tőle sokat, mert a márkát se ismertem igazán, viszont egy kellemes meglepetés ért! Állaga, fedése, tartóssága is kifejezetten jó. Nem sűrűn használok korrektort, ezért nincs nagyon viszonyítási alapom, de ez megkapja azért az 5*-ot.

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2019. november 10.

Évek óta az egyik kedvenc! Kevésbé olajos, mint folyékony társai, de mégis kényelmes az állaga. Ugyan tartósságra tőlem csak 4*-ot kap, de a fedés az 5*! Így ár-érték arányban is jó helyen végzett nálam.

Etude House Fix&Fix Tone Up Primer SPF33 / PA++ Rose

Etude House Fix&Fix Tone Up Primer SPF33 / PA++ Rose
2019. március 9.

Mondanám, hogy meglepődtem, hogy ennyire szuperjó, de a koreai márkák már csak ilyenek. Csak ezt a rózsaszín fajtát használtam, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy nem hiszem, hogy váltok. Az igaz, hogy lehetne ennél olcsóbb termékeket is kapni, de a minőség miatt nem vagyok hajlandó feladni ezt. Pillanatok alatt kivilágosítja az arcbőrt, és szinte tökéletes az alapozó előtt már a bőröm, pedig aztán a pirostól kezdve a sárgán át a fehérig, minden átmenet megtalálható rajta alapvetően. Ja, és kevés kell belőle, egész folyós állaga van a krémnek, úgyhogy sokáig kitart! Amúgy ez a mrka megéri az árát, akármit vesz tőlük az ember!