girlinpink

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Etude House Fix&Fix Tone Up Primer SPF33 / PA++ Rose

Etude House Fix&Fix Tone Up Primer SPF33 / PA++ Rose
2019. március 9.

Mondanám, hogy meglepődtem, hogy ennyire szuperjó, de a koreai márkák már csak ilyenek. Csak ezt a rózsaszín fajtát használtam, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy nem hiszem, hogy váltok. Az igaz, hogy lehetne ennél olcsóbb termékeket is kapni, de a minőség miatt nem vagyok hajlandó feladni ezt. Pillanatok alatt kivilágosítja az arcbőrt, és szinte tökéletes az alapozó előtt már a bőröm, pedig aztán a pirostól kezdve a sárgán át a fehérig, minden átmenet megtalálható rajta alapvetően. Ja, és kevés kell belőle, egész folyós állaga van a krémnek, úgyhogy sokáig kitart! Amúgy ez a mrka megéri az árát, akármit vesz tőlük az ember!

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal
2019. március 9.

Az egyik legjobb! Leszed mindent, nincs rajta felesleges gyanta mennyiség, 20 db-os, és az ára is jó. Egyetlen hátránya, hogy én nem találom meg minden üzletben, bár lehet csak rossz helyeken kerestem. Éppen ezért, he le van árazva, (a Rossmannban viszonylag sűrűbben szokták), mindig bevásárolok belőle. :D

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra
2019. március 9.

Egyik kedvenc! Minőségben, kiszerelésben. és árban is első helyen végzett nálam! Nincs kiütésem utána, (pedig viszonlyag érzékeny bőröm van), leszed mindent, nincs túl sok/nem túl vastag a gyanta mennyisége. De akár 2x-3x is lehet egy csíkot használni, korrigáláshoz vagy akár egy új részre, bár az már nem hoz 100%-os eredményt. Tehát nagyon meg vagyok vele elégedve, köszi Rossmann!