gladiola

Regisztráció dátuma: 2021. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2022. február 5.

Nem tudom már, mikor és hogyan fedeztem fel őt és a spray változatát, de nem is ez az érdekes, hanem hogy azóta, folyamatosan tartok itthon mindkettőből. Ez a gél remek vivőanyag nehezebb, sűrűbb hatóanyagok bőrömbejuttatásával - pl. olajakat tipikusan így hordok fel. Akár az egész testemre.

Nyáron testápolóként is funkcionál, mert olyankor semmi nehezet nem tudok egyébként sem elviselni magamon, se éjjel, pláne nappal. Másrészt ilyenkor is tudom pár csepp olajjal gazdagítani.
Tipikus olcsó és megbízható kis csoda számomra, és jó, hogy akár sparban, akár drogériában elérhető.

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. február 5.

BHA-ból próbáltam már G&G-t és PC-t, a folyadék állagúakat. Majd ezt. Ez fog maradni. Érdekes, mert a másik 2, amit használtam tonik állagú, ez pedig sűrűbb, mégis a kombinált bőrömnek ez vált be. Ami miatt ennél maradok, az az, hogy ez tényleg eltűnteti egy részét a pórusaimnak és nem csak összehúzza. Naponta 1x - kétnaponta használom, nem veszik össze rajtam a többi termékkel.1 csepp pont elég a T vonalamra.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2022. február 5.

Csatlakozom a "Csigát mindenkinek!" mozgalomhoz! Nekem a rutinom több alrutinból áll, amelyekben minimalista - high tech - luxus termékeket használok, napi illetve napszaki és évszaki rotálásban. Az elengendőnél több termékem van és a jól bevált termékektől nem tudok megválni: vagy folyamatosan használom ezeket, vagy időről-időre visszatér 1-1 termék. Ezért rotálok. Mert nem tudok és nem is akarok csak a minimalista vagy épp a luxus termékek mellett elköteleződni. Ez az esszencia, mióta használom (kb. 3 hete), mindegyik alrutinomba befészkelte magát. Eleinte csak a minimalistába tettem bele, ez van reggelente. Két nap használat után valami olyan változást észleltem, hogy nem tudom leírni: a bőröm egyébként is szép, sima, finom tapintású, de ettől mintha vmi kisbaba pofijává vált volna, amit csak simogatna (és puszilgatna) az ember. Ha lehet, még finomabb lett. Az a teóriám, hogy egészen már rétegeiben a bőrben köti meg a vizet, mint a többi eddig használt termékem.
Én is sűrűség alapján rendezek sorba. Nem ragad, senkivel nem veszik össze. Régebben ilyen csiganyálas termékek közül a dr. organicét próbáltam - ég és föld a különbség a 2 márka között. Ez még el sem fogyott, de ragaszkodom őhozzá is innentől.