glrx

Regisztráció dátuma: 2022. április 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2022. április 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2022. október 15.

barna hajam van, es kiprobaltam mar pl. a baleas barna hajra valot is, batiste szarazsampont is, a syossok kozul pure fresh (?talan), de nekem a syoss anti grease valt be a legjobban, gyonyoruen kiszivja a zsirossagot, a fejboromon nem marad feher lerakodas, nem viszket (ami a tobbinel is gond volt) es tenyleg olyan mintha megmostam volna, meg magam sem hiszem el, imadom! 5* 💕 nagyon elegedett vagyok vele, tobbet ki sem probalok mar, maradok ennel!

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2022. augusztus 19.

nagyon regota ezt hasznalom, kb. evente kell ujravennem a termeket, pedig szinte mindennap hasznalom. en mindket szint hasznalom, “osszekeverem” es ugy kapom meg a tokeletes szinem. nekem egyaltalan nem kenodik el, nem mozdul el, pedig nem szoktam fixalni, es egy por termekrol van szo. a szine, es a tartossaga miatt is nekem 5*🤩

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2022. augusztus 19.

huhh, hat nem tudom, hogy hibas termeket vasaroltam, vagy csak nekem ennyire szar, de brutalisan elkenodik, ahogy izzadok, ugy folyik le az arcomon😭 ha lehetne akkor minuszba raknam a csillagot. nekem nagyon nem valt be, amit banok, mert annyira egyszeruen ki tudnam tolteni vele a szemoldokom😓