goracka

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő
2020. április 15.

Na jó! Nem gondoltam volna, hogy valaha egy tusfürdő iránt fogok rajongani, de most ez a nap is ejlött. Azért vettem, mert ebből volt nagy, gazdaságos kiszerelés, és meglepetésként ért, milyen finom illata van és milyen tartós! A gél sötétlila színe pedig csak hab a tortán.

Balea Schönheitsgeheimnisse Kókusz Hajolaj

Balea Schönheitsgeheimnisse Kókusz Hajolaj
2020. április 15.

Huh, megint sikerült bevásárolnom úgy, hogy előtte nem néztem meg az oldalt, és bevallom, le is fagytam, mikor láttam az egyetlen egy pontos véleményt. A második sokk akkor ért, amikor felkentem és a hajam nem szívta magába az olalajat egyáltalán... Azért nem estem kétségbe, úgyis hajmosás nap volt, így úgy döntöttem, ez hajmosás előtti pakolásnak számít! Majd törölközőszáraz hajra tettem egy nagyon apró mennyiséget és másnapra olyan puha és selymes hajam lett, mint még soha. Annyira csúszós, hogy a telefonzsinór hajgumi kicsúszik belőle. Szóval tömör a cucc, csak óvatosan, lehetőleg hajmosás előt vagy vizes hajra használjátok.

Balea Soft Creme

Balea Soft Creme
2020. február 11.

Ebből a sötét kék van meg, ami érzékenyebb bőrre való. Először csak testápolóként használtam, majd beugrott, hogy "miért ne? miért ne kísérletezhetnék az arcommal is, ami húzódik, száraz és az ég világon mindentől pattanásos lesz?". Úgyhogy megint fejest ugrottam a hülyeségbe, de ezúttal jól jöttem ki belőle. Nagyon jól hidratál, azonnal beszívódik és a télen a szokásosnál is finnyásabb bőröm is hajlandó elviselni, ami nagy szó. Arctisztítás után ezt használom, majd szérum, majd rendes arckrém és így sikerül managelnem ezt a nagyon kényes egyensúlyt, amit vélhetően megint el fogok barmolni, amint eszembe jut, hogy mivel lehetne még kísérletezni.