greta19

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

e-Wax Titán Poharas Gyanta

e-Wax Titán Poharas Gyanta
2020. augusztus 25.

A tökéletes gyanta az intim területekre. Persze nem árt vele gyakorolni elsőként, mert nehezen melegszik és többször is vissza kellett raknom a mikróba, majd túlmelegedett és picit megégette a bőröm. De a második használat után már nem volt vele probléma. Szépen kenhető és kiszedi az összes szőrszálat. Nekem érzékeny a bőröm és szőrtelenítés után mindig piros és kipattog ezért féltem is tőle, de a pirosság 2-3 órán belül eltünt és nem pattogtam ki. Már csak ezt szoktam használni vagy a sárga dobozos változatát.

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)
2020. augusztus 25.

Még csak 2 napja használom, de máris szebb az arcom. Szinte teljesen eltüntek a pattanások és kevesebb mitesszert is látok. Nagyon szárítja a bőröm és húzódik, de használat után mindig hidratálok. Ez az első mannám, eddig nagyon bevált. Szerintem bátran kifogok próbálni más terméket is.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2020. augusztus 18.

Nagyon puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam hajvasalás után. Már nem is szoktam külön hajvégápolót használni vasalás után. Nekem egyáltalán nem ragacsos, és sokkal tartósabbak a hullámok is. Plusz pont a finom illata. Talán annyi negatívum, hogy hamarabb zsirosodik a hajam, mint általában a többi hővédőtől és tápláló olajoktól.