gretanagy

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sleek Pout Paint Ajakpigment

Sleek Pout Paint Ajakpigment
2014. január 22.

Azért adok 4 csillagot rá, mert a számra nem nagyon szoktam használni, a színei egyik rúzsomhoz sem mennek, magában meg nem szép. Viszont arcpirosítónak tökéletes, komolyan!!! Vegyes a bőrtípusom (a t-vonalban inkább zsíros) és felteszem reggel, púdert se használok, és egész nap természetesen "fénylik" az arcom (nem tűnik zsírosnak, hanem van egy egészséges fénye). Egy tapodtat sem mozdul egész nap, és szerintem a visszafogottabb színek nagyon jól néznek ki!

Eyeko Skinny Liquid Eyeliner

Eyeko Skinny Liquid Eyeliner
2014. január 2.

Jó vékony, így precízen lehet vonalat rajzolni vele, erősen pigmentált. Ha egyszer odarajzoltad és megszáradt, akkor az ott is marad!!!!!

Clinique Anti-Blemish Solutions Clearing Korrektor

Clinique Anti-Blemish Solutions Clearing Korrektor
2013. október 18.

Mivel nem találtam az én bőrömhöz igazán passzoló színt, ezért a corrective green színben vettem meg, ami elvileg a pirosas pattanást színben ellensúlyozza. Ez addig működik, amíg nagyon óvatosan, csak a pattanásra viszed fel, szóval én ezt inkább éjszakára krémként használom. Amúgy se nagyon használnám korrektorként nappal, mert szalicil savat tartalmaz, ami hámlasztó, és érzékennyé teszi a bőrt az UV sugárzásra. Viszont mint éjszakai pattanás-eltűntető csodaszer, nagyon bevált. A még kialakuló félben lévőket megakadályozza, a már esetleg kialakultakat pedig megnyugtatja, mióta használom tényleg lényegesen kevesebb problémám van a pattanásokkal, mert már csírájában elfojtja őket. A zöld szín miatt adok neki csak 4 csillagot, mert szerintem ez nem igazán működik korrektorként.